Vīra un sievas sarunāšanās ABC. Kā pateikt, lai neaizvainotu?

Autors: Godaģimene.lv, 2018. gada 14. februāris, 16:37:43
Vīra un sievas sarunāšanās ABC. Kā pateikt, lai neaizvainotu?

Ikdienas steigā un stresa situācijās mēdz būt brīži, kad otram pasakām vārdus, kas sāpina un aizvaino. Taču mīlestības nosargāšanas dēļ ir vērts dažas ikdienā bieži izmantotas frāzes nomainīt pret citām. Tādām, kas vērstas uz mīļumu, sadarbošanos un dialogu.

Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” akcijas “#MīlaRestart. Iemīlies no jauna!” ietvaros aicina padomāt, kā runāt, lai nenodarītu otram pāri. Sliktajos un labajos piemēros dalās psihoterapeite Inese Putniece.

Citas situācijas un risinājumus var lasīt infografikā.

20180214163118-80429.jpg

Akcija #MīlaRestart. Iemīlies no jauna!
Ģimene ir tik stipra, cik laimīgi jūtas vecāki, jo tieši viņi veido ģimenes pamatu. Taču, cik bieži ikdienas rutīnā vecāki atceras par savām - vīra un sievas - attiecībām, to veidošanu un stiprināšanu? Par tuvām, mīļām sarunām un smiekliem, kultūras pasākumu apmeklēšanu, randiņiem? Lai pāriem atgādinātu, ka mīlestība ir kas īpašs, sargājams un lolojams, Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv aicina iesaistīties pāra attiecību stiprināšanas akcijā “#MīlaRestart. Iemīlies no jauna!”. Akcija sākas 14.02.2018., un tās ietvaros ikviens aicināts, ievietot tematisku foto vai video savā sociālo tīklu kontā, pievienojot tēmturi #MīlaRestart.

Par Latvijas vecāku organizāciju “Mammamuntetiem.lv”
Vispirms radās ģimenes portāls “www.mammamuntetiem.lv”, taču, esot aktīvā komunikācijā ar saviem lasītājiem un apzinot Latvijas vecāku problēmas, portāla komanda sāka īstenot mazākas un lielākas sociālas aktivitātes, sabiedrības domas veidošanas kampaņas un pasākumus. Līdz nu esam izauguši par Latvijas vecāku organizāciju, kas ir atzīta par sociālo uzņēmēju. Mums rūp, lai Latvija būtu ģimenei un bērniem draudzīga. Mūsu mērķi ir vecāku izglītošana, ģimenes vērtību stiprināšana, rūpes par bērnu drošību un bērnu intelektuālās attīstības veicināšana.