Zināmi daudzbērnu ģimeņu aptaujas laimētāji!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lai apzinātu Latvijas daudzbērnu ģimeņu ikdienu, Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm un Sabiedrības integrācijas fonds aicināja daudzbērnu ģimeņu vecākus piedalīties unikālā aptaujā, novērtējot galvenos ieguvumus un izaicinājumus kuplas ģimenes veidošanā. Aptauja ir veiksmīgi noslēgusies un ir zināmi arī veiksminieki, kuri ir laimējuši Rīgas  Zoodārza apmeklējumu.

Pateicamies visiem vecākiem, kas dalījās savās sajūtās un viedoklī! Laimīgie aptaujas dalībnieki, kuri, ģimeniskai pavasara atzīmēšanai saņems dāvanu kartes Rīgas Zoodārza apmeklējumam ar visu ģimeni ir:

  1. Ingridali****@inbox.lv
  2. Zvirbule.la***@inbox.lv
  3. anete.kla************@gmail.com
  4. in**@ligitaskudra.com
  5. madaravi******@inbox.lv

Par dāvanas saņemšanu ar visiem izlozes uzvarētajiem sazināsimies personīgi. Pētījuma rezultātiem aicinām sekot laimigamgimenem.lv un godagimene.lv.

Turpinot īstenot dažādus atbalsta risinājumus Latvijas ģimeņu laimes veicināšanai, Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm uzsākusi sadarbību ar Sabiedrības integrācijas fonda īstenoto valsts atbalsta programmu "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"", lai daudzbērnu ģimenēm nodrošinātu iespēju saņemt 50% atlaidi visiem Amigo pēcapmaksas tarifu plāniem.

Pētījumu ar mērķi iepazīt daudzbērnu ģimeņu ikdienu – gan tās emocionālo, gan praktisko pusi  un apkārtējo attieksmi, marta beigās īstenoja Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm un Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS. Kopumā  aptaujā piedalījās 3837 vecāki ar trim vai vairāk bērniem no visiem Latvijas reģioniem jeb teju 10% Latvijas daudzbērnu ģimeņu.