Nāc uz nodarbībām biedrībā „Atbalsta centrs bērniem un jauniešiem ar ierobežotām iespējām „SMAIDS””

anna33333 anna33333

Biedrība „Atbalsta centrs bērniem un jauniešiem ar ierobežotām iespējām „SMAIDS”” ir dibināta 2013.gada 4.aprīlī. Ar Valsts ieņēmumu dienesta lēmumu Nr.8.5-11/L-26313 Biedrībai tika piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Mūsu mērķis ir gādāt par ikdienas laika pavadīšanu, aktīvo atpūtu un attīstību bērniem un jauniešiem no maznodrošinātām, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm.

Mēs piedāvājam organizēt ikdienu bērniem un jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm! Mūsu Centrs Zolitūdes ielā 22A, Rīgā ir atvērts maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem.

Centrs piedāvā ikdienas nodarbības, pulciņus, apmeklēt angļu valodas nodarbības, radošās darbnīcas, mūzikas un dejas nodarbības. Bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem piedāvājam mācīties ģitāras spēli.

Bērniem ir iespēja pavadīt laiku ar vienaudžiem vienkārši lasot grāmatas, spēlējot galda spēles.

Pieteikšanās grupās jau sākusies, tev nepieciešams sazināties ar mums un pieteikt savu bērnu, vai pastāstīt Mums par ģimeni, kurā aug attiecīga vecuma bērni un mēs atradīsim iespēju iesaistīt Jūs mūsu Centra darbībā.

Gaidīsim ciemos un būsim priecīgi iepazīties! NODARBĪBAS JAU SĀKUŠĀS!!!

20140625140318-17758.jpg