Aicina bērnus un vecākus pieteikties bezmaksas Norvēģijas filmu kinoseansiem

Godaģimene.lv Godaģimene.lv
Norvēģijas vēstniecība Rīgā un Kino galerija aicina ģimenes ar bērniem un bērnu kolektīvus apmeklēt Norvēģijas bērnu filmu seansus skolēnu ziemas brīvlaikā no 25. decembra nākamā gada 3. janvārim. Filmas rādīs kinoteātrī "K.Suns", Elizabetes ielā 83/85, Rīgā. Bērniem un vecākiem ar bērniem ieeja bez maksas.

Kā informēja Norvēģijas vēstniecības Rīgā pārstāve Ineta Balule, bērnu filmu programmā ir iekļautas trīs spēlfilmas un viena animācijas filma. Filmas tiek demonstrētas norvēģu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Tālrunis informācijai: 29231633. Pieteikumiem rakstīt: [email protected]

Turpinot iesākto tradīciju, Pirmajos Ziemassvētkos - 25. decembrī - tiks demonstrēta 1976. gadā uzņemtā pasaku filma ģimenei "Ceļojums uz Ziemassvētku zvaigzni". Šī filma joprojām ir populāra Norvēģijā - Norvēģijas sabiedriskā televīzijā ik gadu demonstrē šo filmu Ziemassvētku vakarā un tā ir neatņemama Ziemassvētku tradīcija daudzās norvēģu ģimenēs. Filma ir uzņemta pēc tāda paša nosaukuma lugas motīviem, kuru 1924. gadā sarakstīja norvēģu dramaturgs Sverre Brandts (1880–1962). Luga vairākkārt iestudēta teātros Skandināvijas valstīs.