Brain Games aicina vecākus pavadīt laiku ar bērniem, spēlējot galda spēles

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Septembra laikā galda spēļu uzņēmums Brain Games rīkos kampaņu, kas vērsta uz ģimeņu pilnvērtīgu laika pavadīšanu, aicinot vecākus kopā ar bērniem ierasties Ludo (Brain Games) galda spēļu veikalā, lai kopīgi iemācītos dažādas spēles un iepazītu galda spēļu nodarbes prieku.

No 1. līdz 13.septembrim darba dienās plkst. 16:00-19:30 un sestdienās plkst. 13:00-17:00 interesentiem būs iespēja ierasties Brain Games veikalā Kr. Barona ielā 55 kopā ar savu bērnu, māsu, brāli, mammu, tēti, vecmāmiņu vai vectētiņu un bez maksas uzspēlēt Brain Games piedāvātās spēles atbilstoši dažādiem vecumiem. Uz vietas būs galda spēļu skolotājs, kurš ātri un viegli iemācīs jebkuru no izvēlētajām spēlēm.

Un tas vēl nav viss! Brain Games vēlas, lai ģimenēm būtu iespēja arī mājās pilnvērtīgi pavadīt laiku, tāpēc pirmajiem 100, kuri atnāks ar saviem bērniem uzspēlēt kādu no spēlēm, Brain Games dāvinās spēli Balloons, kas ir jautra kāršu spēle bērniem no trīs gadu vecuma.

Uzņēmuma Brain Games misija ir izplatīt galda spēļu kultūru Baltijas valstīs, un tā mērķis ir popularizēt galda spēļu hobiju, jo Brain games darbinieki ir pārliecināti, ka galda spēles ir ne tikai jautrs veids, kā pavadīt brīvo laiku,- tās arī palīdz attīstīt dažādas prasmes un asināt prātu, un, kas pats svarīgākais, satuvina cilvēkus.