Brīvdienu plānā Zvaigžņotās naktis un Rīgas svētki

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Šīs nedēļas nogales lielākais un skaļākais notikums ir galvaspilsētas Rīgas svētki. Pasākumi ģimenēm,individuālistiem, mākslas un kulinārijas cienītājiem, skaņas un dejas baudītājiem

Rīgas svētki 2018
No 17. līdz 19. augustam, norisināsies Rīgas svētki – daudzu rīdzinieku un pilsētas viesu gada gaidītākais notikums. Šogad svētki noritēs Latvijas simtgades un Latviešu biedrības nama 150 gadu
jubilejas zīmē.

Svētku laikā trīs dienu garumā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs baudīt daudzveidīgus muzikālus priekšnesumus, krāšņas izrādes, piedalīties sportiskās aktivitātēs gan uz ūdens, gan sauszemes, apmeklēt svētku tirdziņus, kā arī gūt neaizmirstamas emocijas pasākumu programmā 11. novembra krastmalā un Vērmanes dārzā.
Kā katru gadu - tieši mēnesi pirms svētkiem - interneta vietnē www.rigassvetki.lv visiem interesentiem ir iespēja iepazīties ar publiskoto ''Rīgas svētku 2018'' programmu. 

Aktuālajām ziņām var sekot līdzi sociālajos tīklos:
www.twitter.com/rigassvetki,
www.facebook.com/RigasSvetki,
https://www.instagram.com/rigas_svetki/

Vairāk par pasākumiem bērniem skaties šeit.


Piena svētki 2018
Pilsētas festivāls “Piena svētki” šogad norisināsies jau desmito reizi. A. Briāna ielas apkaime ir izpelnījusies neformālu kultūras kvartāla titulu rīdzinieku un tās viesu acīs.
"Piena svētku” programma arī šogad tradicionāli sastāvēs no četriem blokiem: mūzikas, teātra izrādēm bērniem un pieaugušajiem, laikmetīgā cirka izrādēm un dizaina tirdziņa ar meistardarbnīcām.
Šogad "Piena svētkos" dzirdēsiet Vladislava Nastavševa un grupas “Ezeri” “Lēnās dejas”, Domenique Dumont, Raimondu Tigulu, Jāņa Šipkēvica dziesmu izrādi “Zenīts”, varēsiet vērot Jāņa Znotiņa un aktrises Lauras Siliņas izrādi bērniem un vecākiem “Vafeļu sirdis”, kā arī Spāņu dejas kompānijas HURyCAN laikmetīgās dejas izrādi “ASUELTO”.

Pasākuma teritorijā darbosies arī kafejnīca “Piens”. Atvērta būs “Valdemāra pasāža”, tai piederošais pagalms, vēsturiskā fon Stricka villa, pilsētas parks Palīdzības ielā, kā arī A. Briāna ielas posms no Miera ielas līdz Palīdzības ielai.
Skatuves programma: 
Programma: 
12.00 - 20.00 Meistardarbnīcas​
12.00 Izrāde bērniem “Karnevāls un kartupeļu salāti” / K.K. fon Stricka villa
14.00 Dziesmu izrāde “Zenīts” / Parka skatuve
14.00 - 17.00 Skaņu mākslas kolektīvs "bernurits"
15.30 Autographic / Parka skatuve
16.30 Edavārdi / Parka skatuve
17.15 Kasetes / Villas skatuve
18.15 Vladislavs Navstavševs & Ezeri / Parka skatuve
19.15 Raimonds Tiguls  /  Villas skatuve
20.15 HURyCAN “ASUELTO” (cirks) / Parka skatuve
21.00 Domenique Dumount / Villas skatuve
22.00 Satellites LV / Parka skatuve 

Zvaigžņu nakts Ungurmuižā
Trešo gadu Ungurmuiža aicina uz zvaigžņu nakti pie debesīm un kino!
Plkst.21:00 mazos viesus muižā gaidīs atviešu animācijas filmas, dažādi eksperimenti par debess un fizikas likumiem, ko piedāvā “Zinoo Cēsis”. 

Senajā muižas parkā zem zvaigznēm baudīt vakariņas piedāvā Ungurmuižas restorāns! Galdiņu rezervācija pa t. 25652388, rezervācijas maksa 10,00 EUR/personai, kas tiks iekļauta kopējā rēķinā.

Ja vien laika apstākļi ļaus, mobilā observatorija piedāvās vērot zvaigznes visas nakts garumā, šogad īpaši liels un jaudīgs teleskops!
Plkst. 22:00
Svinot Latvijas simtgadi – spēlfilma “Bille” (2018.g.)
Ieeja 5,00 EUR, bērniem līdz 12 g.v. ieeja bez maksas. Biļetes uz pasākumu var iegādāties Ungurmuižā.

Ģimenes rīts Veldzē
9. augustā lokālā “Veldze” notiks Brain Games ģimenes rīts. Sākums ir plkst. 10.00, bet spēlēt varēs līdz plkst. 14.00. Spēlēšanas laiks var mainīties. Tā būs interesanta iespēja izspēlēt dažādas spēles un iemācīties arī ko jaunu. Ko spēlēt būs gan lieliem, gan maziem.
Ģimenes rīta ietvaros notiks arī ICECOOL pēdējais atlases turnīrs. Reģistrācija uz vietas līdz plkst. 10.30. Vairāk info par turnīru. Vairāk informācija šeit