Daudzbērnu ģimenes! Nāciet uz LIELO Pastaigu-5 baltos toņos!

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Jau piekto gadu pēc kārtas mums visām ir tā lieliskā iespēja satikties vienā foršā pasākumā, kas veltīts mammām! Bez pastaigām, šķiet, mēs savu dzīvi nevaram iedomāties jau kopš bērniņa gaidību laika, kad pat ikdienā vairāk piedomājam pie tā, ka svaigu gaisu tiešām mums vajag. Un, kad bērniņš jau klāt - tādas īstās pastaigas var sākties! Es atceros, kad piedzima Artuss, man visai ātri apnika vienai staigāties, un vienmēr biju priecīga, ja kāda no draudzenēm varēja pievienoties man pastaigā. Bet vislabākās, interesantākās sarunas, protams, raisījās ar draudzenēm, kam bērniņi jau bija vai arī, ar tām, kas bija gaidībās, jo tad tiktiešām ir ļoti daudz kopīgā.

Šajā gadā mani atkal varēs sastapt Rīgā, Māmiņu Kluba Lielajā Pastaigā-5, bet ļoti, ļoti gribas, lai ieradušos Rīgas rajonu vidū, izceltos arī mēs - topošās vai esošās DAUDZBĒRNU MAMMAS! Ko jūs par to sakat?

Starp citu, Māmiņu Klubs sola sagatavot arī mums īpaši piederīgas atpazīšanās zīmes, kas būs izdrukātas un piespraužamas pie mazuļu ratiem vai mūsu apģērba. Par atpazīšanās zīmi vēl būs precīzāka informācija, tāpat kā par to, vai dalībnieki tiks reģistrēti, kas būtu ļoti feini!

Bet tas, kas ir jau zināms, ir akceptēta manis izteiktā ideja - daudzbērnu ģimenēm BALTĀ krāsa!

Tātad  - nāciet 1.jūnijā, 12:00 uz Vērmanes dārzu BALTĀ:

  • kaut kas balts bērniņa apģērbā
  • kaut kas balts pašas apģērbā, aksesuāros, pie ratiem (brīva improvizācija)
  • un baltā - cerību krāsa BALONOS!

Ceru, ka arī rajonu daudzbērnu mammas mums pievienosies un ņems līdzi ne tikai savai pilsētai/rajonam noteikto krāsu līdzi balonos vai apģērbā, bet izmantos arī BALTO!

Ticēsim, cerēsim kopā!

Uz satikšanos Vērmanes dārzā!

FOTO no >>

Inga

CENTRĀLĀ TIKŠANĀS VIETA RĪGĀ

VĒRMANES DĀRZS

Šajā dienā te norisināsies

Bērnu Eiropas karnevāls

 
20140515132039-80812.jpg

 

Bērnu Eiropas karnevāls - tas ir izklaidējošs un interaktīvs pasākus, kas palīdzēs izveidot priekšstatu par eiropas kultūru un tradīciju daudzveidību. Aizraujošā karnevāla programma sniegs bērniem iespēju sajust un izdzīvot "bērnu Eiropu" caur spēlēm, tradīcijām, kostīmiem, grāmatām, kārumiem un mūziku!

VISS PAR LIELO PASTAIGU-5 MĀMIŅU KLUBA PORTĀLĀ, RUBRIKĀ - LIELĀ PASTAIGA-5

Staigāsim kopā ar 

20130404094626-58643.jpg