Daudzbērnu māmiņa ir īsts Latvijas lepnums

no siguldas no siguldas

Manas pārdomas ir par daudzbērnu ģimeni par mammām, kas ir šīs ģimenes virzītājspēks. Es uzskatu, ka mūsu valsts neprot vai nevēlās novērtēt tos vecākus, ka šajā pavisam ne vieglajā laikā izšķiras uz trim un vairāk bērniņiem. To pašu es varu teikt arī par audžu ģimenēm. Es noliecu galvu šo vecāku priekšā, jo pēc pieredzes zinu cik spēka, prasmes un dzīves gudrības prasa pieņemta bērna audzināšana.

Ir apsveicami, ka mums ir "Goda ģimenes"karte, bet kā ir ar tiem vecākiem, kas jau paspējuši savus bērnus izaudzēt, vai vienam no bērniem jau ir  pienācis vecums, kad ģimenei nav šis statuss. 

Vai daudzbērnu ģimene ar to zaudē savu aktualitāti, vai māmiņas, kas ir izaudzinājušas savus bērnus nav pelnījušas īpašu novērtējumu. Es domāju, ka "Goda ģimenes " karte ir dodama visām daudzbērnu ģimenēm, iespējams var mainīties krāsa un arī atlaides varētu būt citas, piemēram teātra apmeklējumam, vai rehabilitācijas pakalpojumiem.

Tāpat uzskatu, ka Valdībai ir jāsāk runāt par īpašu pensionēšanās vecumu daudzbērnu ģimenes vecākiem ( mammām). Tad arī mēs varētu runāt par to, ka mūsu valsts padomā par šīm ģimenēm, par mātēm, kas ir pelnījušas valsts atzinību, jo ir patiess Latvijas lepnums.

Mīļus ziemassvētkus vēlot

trīs bērnu un viena audzubērna māmiņa

Andra ( nosiguldas)