DISKUSIJA: Cik daudz ģimenes finanšu paņem viena bērna sagatavošana skolai?

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Patlaban daudzas pašvaldības aicina pieteikties atbalstam skolas preču piegādei. Arī Tukuma novada dome savā mājaslapā aicina pieteikties šādam atbalstam. Tikai bēdīgi, ka atkal, atbalsts "spīd" nevis ikvienai daudzbērnu ģimenei, bet TIKAI maznodrošinātajiem vai trūcīgajiem.

Tukuma piedāvātais atbalsts ir šāds:
30 euro katram bērnam vai 15 euro katram bērnam, ja bērns mācās speciālā izglītības iestādē, internātskolā vai nav pārcelts nākamajā klasē, vai 15 euro katram bērnam, ja bērns apgūst 5- 6 gadīgo bērnu pirmsskolas apmācību.

Tad seko nākošais jautājums: cik tad aiziet skolas preču iegādei finanšu, ja jāsagatavo ir tikai VIENS skolēns skolai? Ar visām veikalu atlaidēm, ar visu to, ka darba burtnīcas, pa lielam, skolas neliek pirkt, kā jaunajos likumos noteikts, naudiņas aiziet daudz. Neskaitot mugursomu, skolas preču iegādei, mums aizgāja ar 40% atlaidēm ap 60 eiro. Bet arī ar to vēl viss nebeidzas - bērnam vajag drēbes 1.septembrim (un tikai retos gadījumos bērnam derēs tas, kas derēja pagājušā gadā..), vajag apavus; vajag maiņas apavus skolai, vajag apavus sportam, kā arī  - apģērbu sportam un apģērbu ikdienai, jo pa vasaru bērni tomēr stiepjas.. Jūs, mīļie, varat iedomāties - tas nav maz.

Cik jums aptuveni aizgāja naudiņas uz VIENA bērna sagatavošanu skolai (un cik - uz visiem kopā)? Un vai izmantojāt kādu pašvaldību sniegto atbalstu?

FOTO Avots>>

Inga