DISKUSIJA: Kādas dāvanas šogad svētkos tiks jūsu bērniem?

Autors: INGA_DZĒRVE, 2014. gada 5. decembris, 08:49:27
DISKUSIJA: Kādas dāvanas šogad svētkos tiks jūsu bērniem?

Katru gadu Ziemassvētki ir tas laiks, ko bērni gaida ļoti, ļoti, ļoti, jo zin - tie būs ne tikai interesanti svētki, kuros priecāsimies visi kopā par izpušķoto eglīti un ēdīsim svētku vakariņas, bet tie ir arī svētki, kuros katrai mazai sirsniņai tiek pa kādai dāvaniņai.

Līdz šim vienmēr esmu centusies realizēt bērnu izteiktās vēlmes, iegādājoties un zem eglītes liekot tās lietiņas, ko bērni vēlas vairāk par visu. Paldies Dievam, manējie nav mantrausīgi, katru gadu pietiek ar vienu, lielāku lietiņu, un viņi zin - Ziemassvētku vecītim jāapciemo katrs bērns, un katram jāpriecājas par to, ko tad vecītis atnesis. Nekad neviens nav prasījis mega dārgas dāvanas, vai arī kaudzi ar dāvanām, kas svētku vakarā tiktu atplēstas un izsvaidītas.

Artusa vēlmes vēl svārstās, sākam gatavoties vēstules rakstīšanai vecītim, tāpat arī lielajam bērnam vēlmes vēl svārstās. Vienīgi Artuss ir izteicis, ka varētu vēl gribēt kādu tur rotaļu runājošo putnu, savukārt, Marisa negribot nekādas rotaļlietas, vien princeses kleitu.

No iepriekšējo gadu pieredzes zinu, ka daudziem tiek arī jauni telefoni, datori, planšetdatori. Mēs pirms laika mazliet ietaupot, vienu planšetdatoru uz visiem esam nopirkuši. Tā būs svētku dāvana VISIEM kopīga un no vecākiem, bet kvēlākās vēlmes būs jāizpilda Ziemassvētku vecītim :)

Kādas dāvanas šogad svētkos tiks jūsu bērniem?

FOTO no personīgā arhīva 2012.g.