DISKUSIJA: Kur pērkat apģērbus un apavus bērniem?

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Ja bērniņš ir viens, un ir pat ne ļoti labi atalgots darbs abiem vecākiem, bet darbs, par kuru tiek saņemts vidējs atalgojums, iespējams, var atļauties pirkt pilnīgi visu jaunu. Ja ir jau divi, jāpiedomā, ko vajag, un bez kā tomēr var iztikt.

Patiesībā, kad gaidīju Artusu, vienīgais, kas viņam tika iegādāts pilnīgi jauns - uz slimnīcu līdzi ņemamās drēbītes, pārējās tika mantojumā no draudzenes puikām, vai sapirktas/dabūtas lietoto apģērbu veikalos.


Kad pievienojās mums Marisa, viņai jaunas nebija pat uz slimnīcu ņemamās drēbītes, jo ļoti skaistus komplektiņus atkal dabūju lietoto apģērbu veikalos. Bērniem augot, pamatā, kā esmu novērojusi, līdz 2 gadu vecumam, var ļoti daudz ko dabūt tieši šādos veikalos. Vēlāk bērniem iestājas "drēbju novalkāšanas vecums", kad pat lietoto preču veikalos ir jau mazāka apģērbu izvēle.

Attiecīgi tagad - šo to pērku abiem gan lietoto apģērbu veikalos, gan arī citos veikalos, kur var dabūt jaunas drēbītes. Ir pirktas abiem drēbes arī internetā. Apavus pārsvarā pērku jaunus vai neapšaubāmi labas kvalitātes, nenovalkātus - lietoto apģērbu veikalos.

Ar kvalitāti ir gājis visādi. Laiciņu atpakaļ nopirku dēlam apģērbu komplektu, kas maksāja pāri 30 eiro, it kā bija akcija= bikses+ džemperis. Viss jauns, skaists, ar viņa iemīļotajiem multeņu varoņiem. Izmazgājām pāris reižu, un savēlās apģērbs bumbulīšos.. Bija škrobe.

Tāpat ir nācies arī internetā iegrābties.

Dvīnītēm pirmās drēbes visas sagādātas pilnīgi jaunas, bet šo to atradu arī lietoto apģēbu veikalos. Jāsaka gan, ka ļoooooti maz, jo divu vienādu dizainu apģērbus ir samērā grūti atrast.

Pastāstiet, kur jūs bērniem pērkat apģērbu un apavus, un kā ir gājis ar kvalitāti?

Varbūt ir kādi veikali, vietas, ko iesakāt apmeklēt arī citiem?

Inga