Domina Shopping notiks bērnu grāmatu svētki

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Tirdzniecības centrā Domina Shopping rīt, 25.aprīlī, no plkst. 16.00 līdz 19.00 norisināsies bērnu grāmatu svētki. Pasākumā darbosies meistardarbnīca bērniem dažādu rokdarbu veikšanai, būs iespēja piedalīties izglītojošā spēlē par Latviju, kā arī dažādās atrakcijās bērnus aicinās piedalīties Pepija Garzeķe un Pasaku Zemes feja. Bērnu grāmatu svētki Domina Shopping būs noslēdzošais pasākums Grāmatu nama Valters un Rapa organizētajam Bērnu un jauniešu literatūras mēnesim.

“Jau piekto gadu pēc kārtas mēs aprīli pasludinām par Bērnu un jauniešu literatūras mēnesi, lai veicinātu lasīšanu bērnu, jauniešu vidū. Vēlamies, lai digitālajā laikmetā rakstītais vārds arvien būtu pieprasīts, tāpēc, organizējot dažādus pasākumus, cenšamies bērniem parādīt to, cik interesanti un aizraujoši ir grāmatu tēli, ko var izzināt tikai lasot,” stāsta Iveta Ozola, Grāmatu nama Valters un Rapa vadītāja.

Bērnu grāmatu svētkos rokdarbu darbnīcā bērniem būs iespēja apgūt, kā izgatavot papīra karodziņu virtenes un vēja dzirnavas. Tāpat bērni tiks aicināti izkrāsot kādu īpašu puzli, ko paņemt uz mājām par piemiņu no pasākuma (pužļu skaits ierobežots). Kopā ar Pasaku Zemes feju bērni varēs pārtapt par pašu iemīļotiem pasaku tēliem, bet ar Pepiju Garzeķi blēņoties dažādās atrakcijās. Savukārt lielākiem bērniem būs iespēja uzzināt daudz jauna par Latviju, izspēlējot spēli "Ceļotājs Rūdis grib zināt, kā radās Latvija". Tāpat pasākuma laikā grāmatnīca Valters un Rapa piedāvās bērnu grāmatas par īpaši izdevīgām cenām.

„Tirdzniecības centrs mūsdienās vairs nav tikai vieta, kur atnākt un iegādāties nepieciešamās lietas. Tā ir pilsēta pilsētā, kur notiek dažādi kultūras un izklaides pasākumi, tikšanās ar draugiem pie kafijas tases vai vakariņas ar ģimeni. Tāpēc esam gandarīti, ka kopā ar Valters un Rapa varam piedāvāt iespēju ģimenēm ar bērniem kvalitatīvi pavadīt laiku,” piebilst Eda Vecvagare, t/c Domina Shopping mārketinga vadītāja.

Par tirdzniecības centru Domina Shopping

T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas saviem apmeklētājiem ne vien sniedz plašas iepirkšanās iespējas, bet arī piedāvā gūt pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku. Tajā atrodas vairāk nekā 160 veikalu, tostarp visplašākajā izvēlē tieši apavu, sporta un bērnu preču tirdzniecības vietas. Tāpat ir pieejama sporta zāle ar plašu un modernu SPA zonu, kafejnīcas un restorāni, kā arī dažādu pakalpojumu sniegšanas vietas – pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, apģērbu šūšanas un labošanas iestāde, apavu ražošanas un labošanas iestāde, kā arī atslēgu serviss. Tirdzniecības centra Domina Shopping pārvaldītājs ir SIA Baltic Red.