Dvīnīšus gaidot: 19.grūtniecības nedēļa mierīgāka par iepriekšējo

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Iepriekšējā nedēļā mani skāra daudz un dažādas nebūšanas, negatīvas emocijas, kuras nolēmu šajā reizē paturēt pie sevis. Mums katram dzīvē nāka saskarties ar dažādām likstām, un, diemžēl, ja tas notiek tieši grūtniecības laikā, ne vienmēr tas var beigties labi. Nedēļas sākumā bieži saskāros ar sāpīgu, velkošu sajūtu vēdera lejasdaļā, likās, ka sāpīgas ir pat mazuļu kustības, slikti gulēju naktīs un emocionāli jutos vienkārši iztukšota.

Bet, grūtniecība nav slimība, un tas nenozīmē, ka mūs kaut kā īpaši jāsaudzē šajā laikā ikvienam apkārtējiem. Ja arī dabūjam dzirdēt kādu skarbāku vai nepatiesu vārdu, jā, tas var mūs aizskart īpaši sāpīgi, bet tas, ka gaidām bērniņu, ne katram ir „īpašs notikums”.

Pietiks par negācijām, labāk ļausimies priekam, vai ne?

20140317092249-89285.jpg

Sākoties 19.nedēļai, manī atgriezās enerģija un dzīvesprieks, par daudz ko vienkārši, cilvēcīgā valodā izsakoties, bija jau nospļauties, jo gribējās vien paglāstīt punci un pasapņot par tiem diviem jaukajiem mazajiem punča iemītniekiem, kas tur kūleņo.

Vienīgā neraža, kas atkal mani skārusi – ir saaukstēšanās. Ar to cīnos, pagaidām ar tējām.

Prātoju par to, ka galu galā drīz jau „puse ceļa” būs noieta, un pavisam drīz jau uzzināsim, kas tad ir gaidāms! Es ar lielu nepacietību gaidu savu nākamo USG. Protams, lai pārliecinātos par to, ka viss ir kārtībā, un pie viena, lai redzētu savus bērniņus.

Bet vienu es zinu, pavisam noteikti, pavisam drīz es pārstāšu atturēties no dažādu mazītiņu drēbīšu iegādes. Es gribu būt gatava jau laikus. Un galvā tā vien virmo nākotnes istabu iekārtojuma pārmaiņas, bēbīšdrēbīšu maisiņi, un tad tajā visā ienāk divi mīļi, smaržīgi bēbīši..

Un jā, man vakaros metas virsū nepārvarama kāre pēc miega. Pāris reižu nedēļā noteikti aizeju gulēt pirms lielajiem bērniem.

Lai jums jauka pavasara baudīšana!

Topošā māmiņa Inga