Dvīnīšus gaidot: Divi, divi.. Kas tie DIVI jeb - ziņas no USG kabineta!

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Nu lūk, 20 nedēļas un 2-3 dienas bija tieši šajā sestdienā, 22.martā, kad es raitā solī izlēkusi no mašīnas, ar satraukumu sirdī devos uz USG kabinetu pie savas nu jau ierastās dakterītes. Pirmā doma - vai viss ir kārtībā ar bēbīšiem? Ar dakteri feini parunājāmies, un jāsaka, tas, ka mana vizīte kavējās gandrīz par veselu stundu, manu noskaņojumu pilnīgi necik neietekmēja, kabinetā vienmēr valda īpaši pozitīva gaisotne, jo daktere ir ļoti zinoša, objektīva un visnotaļ laipna, man pat gribas teikt, ka vismaz pret mani, viņa ir pat draudzīga. Un tāda attieksme vienmēr liek ienākt pa durvīm iekšā jau ar smaidu sejā!

20140323191645-14153.jpg

Izjautāja, kā jūtos, runājām arī par dzemdībām, teicu, ka gribu dzemdēt pati, bet tomēr saprotu, ka līdz pat pašām beigām ar mani var notikt daudz un dažādu pārmaiņu, kas šo vēlmi var ietekmēt. Attiecīgi - paļaujos uz speciālistiem un dodu laiku sev, saviem puncīšbēbīšiem, lai sagatavotos šim īpašajam brīdim.

"Viss ir izveidojies atbilstoši laikam, un jā - viena ir MEITIŅA, to varu teikt pavisam droši.. Un, pēc loģikas, arī otrai vajadzētu būt meitiņai, jo mums ir vienolas dvīnīši. Skatīsimies un... JĀ! Otra arī ir MEITIŅA! Ai, cik abas smuki izaugušas vienādas!", un es pat brīžiem jau grimu eiforijā.. Mīlīši, manas priekšnojautas ir piepildījušās, un tas ir tik jauki! Būs man divas, kā mēs ar dakteri secinājām smaidot,  - modeles, jo meitenes abas parādīja smuki izstieptas savas garās kājas!

20140323191537-37669.jpg

Pacilājošā, pavasara siltās saulītes sajūta mani nav atstājusi vēl līdz pat šim brīdim.. Mājās, paziņojot savai otrajai pusītei, šīs ziņas, vēl nosmējām, ka būs mums jā, par vēl divām dāmītēm vairāk, jo Marisa man ir nu tāda dāma, ka tik turās! Un mani nemaz nebiedē visi tie pravietojumi par to, ka meitenes ir spītīgākas, kaprīzākas un tā tālāk.. Tie ir mani bērniņi, lai arī kādas rakstura īpašības viņos būs iesētas, viņi man būs vienmēr paši labākie, un katrs no viņiem - vienīgais!

Turpinām gaidīt dāmas kopā!

Foto: Jānis Švītiņš

Kleita: Fancymom.com

Topošā mamma Inga