Dvīnīšus gaidot: Pavasaris un pilnas 20 nedēļas jau klāt!

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Nē, nu tas ir kaut kas! Vēderiņš drīz būs tiesīgs saukties vien par vēderu, jo tas aug patiešām MEGA ātrumos! Ziemas mētelim varēšu iedot atpūtu, jo jau tā tikai 1 pogu varēju aiztaisīt.. Velns, tagad tas jānomaina pret pavasara mēteli, bet jāsāk šaubīties, vai šis maz derēs.

Pavasaris ir klāt, un šodien ir pirmā pavasara diena. Manī mostas tāds neliels uztraukums, jo jau rīt man būs USG. Un iespējams, tieši rīt uzzināsim, ko tad īsti gaidām. Protams, satraukums jau nav tikai par to, bet arī par to, lai ar abiem punča bēbīšiem viss būtu kārtībā.

Kustības šajā nedēļā kļūst aizvien intensīvākas, brīžiem augstāk, brīžiem zemāk, bet kaut kā vairāk šķiet, ka vai nu vēdera vidusdaļā, vai arī kreisajā pusē, tad nu man ir svarīgi redzēt tajā divu toņu ekrānā rīt, kā abi uzvedas un vai viss notiek tā, kā tam jānotiek. Kustības visvairāk jūtamas ir pa dienu, sevišķi, kad es strādāju. Bet pa īstam es tās izbaudu un ļaujos sajūtām, domām un sapņiem par bēbīšiem, kad liekos gulēt. Es it kā miegu ciet, bet jūtu, ka manī notiek procesi.. Un pavisam neapzināti, piespiesties klāt ar savu apaļo punci savai otrajai pusītei miegā ir tik jauki. Arī viņš pa miegam vienmēr manu puncīti samīļo.

Pati vispār jūtos labi, jā, ir dienas, kad vairāk nogurstu, bet, godīgi sakot, gribas vairāk atrasties ārpus mājas, kaut kur aiziet, kaut kur aizbraukt. Un, ja grūtniecības sākumā man šķita, ka līdz grūtniecības vidum ir ilgi vēl ko gaidīt, tad tagad iekšā kņudina tā apziņa, ka nu jau grūtniecības puse noieta, un pavisam drīz patiešām jāsāk gatavoties bēbīšu dzimšanai, ne tikai domās, bet arī visādi citādi.

Dvīnīšu gaidīšana man ar katru dienu kļūst aizvien īpašāka. Un pavisam nesen, satiekot kādu pazīstamu māmiņu, sajutu viņas milzīgo prieku par to, ka man gaidāms "trešais", viņa jautāja, vai jau zinu, kas būs. Es ar drosmīgu smaidu sejā varēju atbildēt - "Nē, vēl nezinu, kas būs, tikai zinu, ka būs divi!" :)

Pasmaidiet arī Jūs!

Lai jums jauka diena!

Topošā māmiņa Inga