Dzīvojamā platība daudzbērnu ģimenei - CIK LIELA ir jums?

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Vairums vecāku, kā iemeslu, kāpēc nevēlētos vairāk bērniņu, min ne tikai finansiālo aspektu, bet arī to, ka pašreizējā dzīvojamā platība ir par šauru vai par mazu, tātad - nepiemērota lielākam bērnu skaitam.

Mēs īrējam 3 istabu dzīvokli un arī sākumā šķita, ka nu gan uz vasaru būs jāmeklē cits, lielāks dzīvoklis. Bet tad es kaut kā aizdomājos par to, ka paga - vai tiešām pilnīgi katram bērnam vajag savu istabu? Kāpēc nevarētu būt tā, ka mums abiem pieaugušajiem, "pieder" viesistaba, un bērniem divas pārējās istabas? Vai tad pilnīgi visām daudzbērnu ģimenēm katram bērniņam ir sava istabiņa? Diezvai..

Un, jāskatās jau arī patiesībai acīs, vairāk bērnu - nozīmē jau tāpat lielākus izdevumus, bet, ja izlemjam par labu lielākam dzīvoklim, būs lielāki arī izdevumi par dzīvojamo platību. Un kāpēc gan bērni nevarētu dzīvot kopā pa 2-3, piemēram?

Padalieties personīgajā pieredzē, kā ir jums ar dzīvojamo platību, vai esat izmantojušas iespēju iestāties pašvaldības dzīvokļu rindā, vai arī, teiksim, īrējat, vai ir pašām savs īpašums? UN vai jūsu bērniem katram ir sava istaba?

Kā bērni sadzīvo jūsu mājās - dzīvojot istabās kopā/atsevišķi?

Man būs ļoti interesanti jau tagad palasīt!

Topošā māmiņa iNGA