Garšīga nedēļas nogale tehnoloģiju gaisotnē

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS
Sestdien, 15.februārī, plkst. 12.00 Starptautiskais bērnu īsfilmu konkurss “REDZI MANI! - KKC”. Sīkāk ar piedāvāto programmu var iepazīties festivāla mājas lapā, spied šeit.


Kalnciema kvartālā tamborēšanas un mozaiku darbnīca
Sestdien, 15. februārī, plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāla iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgu. Plkst. 11.00-14.00 galerijā RIBOCA2 biennāli iesildošu pasākumu ciklā “RIBOCA darbnīca” notiks īpaša tamborēšanas darbnīca, kur jebkuram interesentam būs tieša iespēja piedalīties matemātiķes un RIBOCA2 dalībnieces Dainas Taimiņas līdz šim lielākā mākslas kopdarba tapšanā Latvijā, kas tiek veidots no neskaitāmām tamborētām hiperboliskām plaknēm vai tā sauktajiem kruzuļiem.
Plkst. 11.00-15.00 notiks stikla mozaīku darbnīca kopā ar “Ledeni” – ikviens dalībnieks, gan liels gan mazs, var izgatavot nelielu mozaīku no krāsainiem stikla gabaliņiem. Dabas motīvs, pašportrets vai vienkārši laba mozaīka – visas idejas tev palīdzēs īstenot stikliniece Marta Ģibiete. Darbu varēs ņemt līdzi uzreiz pēc nodarbības.


Izklaides un tehnoloģiju festivāls “HyperTown”
15. un 16. februārī Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala” trešo reizi norisināsies Baltijas valstīs populārais mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivāls “HyperTown.” Līdz ar iespaidīgajiem jaunāko tehnoloģiju demonstrējumiem, robotiem un simulatoriem, kā arī krāšņo Cosplay jeb fantāzijas tēlu šovu un Baltijas eSporta līgas finālu, šogad festivāls izziņojis vēl neredzētu izklaides programmu jauniešiem un ģimenēm. Sīkāka informācija par festivālu šeit

Valmieras teātra kafejnīca aicina uz ģimeniskām pēcpusdienām
Svētdien, 16.februārī. plkst.16.00, Valmieras teātra kafejnīcā aicina uz jauno lasītāju klubu ar aktieri Kārli Arnoldu Avotu. Bērni vecumā no 9 līdz 13 gadiem ar aizraujošiem un jautriem stāstiem pavadīs brīvdienu kopā ar atraktīvo Valmieras drāmas teātra aktieri Kārli Arnoldu Avotu. Jaunie lasītāji caur spēlēm un sarunām, attīstīs prasmi paust savu viedokli par izlasīto, kā arī bērnos tiks veicināta kritiskā domāšana, empātija un stiprināts lasītprieks. Pirms sanākšanas kopā, katrs jauno lasītāju kluba biedrs iepazīs aktiera Kārļa izvēlēto lasāmpaciņu, kurā šoreiz atradīsies Žaka Frīnsa grāmatas „Skolotājs Jāps” fragmenti. Dalība: 8 EUR. Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās, rakstot uz [email protected].


Tallinas ielas kvartālā “AUGam ēdiena svētki - ziema 2020”
Svētdien, 16. februārī, plkst. 12.00 biedrība AUGam rīko trešos augu valsts ēdiena svētkus – tie pulcēs aptuveni 15 uzņēmumu, kas visas dienas garumā pasniegs dažnedažādus vegāniskus ēdienus ziemas noskaņās. Iepazīsti, cik daudzveidīga un bagāta ir augu valsts virtuve! Kārtīgi burgeri, visu veida saldumi un dzērieni, pikantā Āzijas virtuve, kārtīgs "mājas ēdiens", bezglutēna un svaigēdāju opcijas…