Ģimenes diena „Vāverīte, kuplastīte” Latvijas Dabas muzejā

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Mēneša pēdējā sestdienā, 27. janvārī, laikā no 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā „Vāverīte, kuplastīte” un uzzināt vairāk par zvēru, kas ir šī gada dzīvnieks.

Gada dzīvnieks 2018 – parastā vāvere – ir neliels grauzējs, kam raksturīga gara, kupla aste un ausis ar matu pušķīšiem galos. Šis piemīlīgais kustonis ir sastopams skujkoku un jauktajos mežos, kā arī pilsētās – parkos un kapsētās.

Pasākuma laikā Dabas muzeja speciālisti stāstīs par vāveres dzīvi dažādos gadalaikos un par tās tuvākajiem „radiniekiem”. Tāpat būs iespējams uzzināt, kam noder kuplā aste un, kā, esot dabā, saprast vai tuvumā mitinās vāveres? Kopīgi izpētīsim vāveru iecienīto ēdienu, kažokus un galvaskausus, kā arī radoši darbosimies un veidosim savas vāveres.

Ģimenes dienas Dabas muzejā notiek reizi mēnesī, tas ir izglītojošs pasākums ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete (3+ Ģimenes kartes īpašniekiem - bez maksas) + nodarbības biļete – 2.00 € ģimenei. Uzrādot aizpildītu septembra, oktobra vai novembra ģimenes dienā saņemto grāmatiņu, nodarbībā var piedalīties bez maksas. Ģimenes dienas atbalsta izdevniecība „Pētergailis”.

 Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!