DISKUSIJA: ko gaidām no godagimene.lv?

Autors: INGA_DZĒRVE, 2014. gada 7. septembris, 00:12:30
DISKUSIJA: ko gaidām no godagimene.lv?

Pirms kāda laika kopā ar citu portāla aktīvo māmiņu ļāvāmies diskusijai par tēmu - ko tad gaidām no godaģimene.lv portāla. Dalīšos pieredzē arī ar jums un ļoti ceru, ka iesaistīsieties diskusijā arī ar savām domām un savu redzējumu.

Ko meklējam iekš godagimene.lv?

"šķiet, daudzi domā - šī mājaslapa nu piedāvās palīdzību daudzbērnu ģimenēm. Šodien man pārguruma velniņš čukst, lai uzrakstu blogu par to, ka vienīga palīdzība tu esi pats sev. No soc. vai valsts - gaidi ar maisu, un ja gribi, lai iet labāk, tad uzloki piedurknes, kustini smadzenes - dari un domā, ko un kā iesākt, lai dzīves kvalitāte celtos." - tā ir daļa no savām pārdomām, ko man uzticēja šī mamma (publicēju tās ar toreiz palūgto atļauju).

Bet pateikšu arī savas domas - tā karte, velns, parāvis ir bonuss, pateicība par to, ka esi uzņēmies radīt tik daudz, cik citi nespēj vai negrib kādu iemeslu dēļ. Es to uztveru tā. Reiz te varēja lasīt, ka esot bezmaz stulbi lasīt blogus par to, kā ģimene dodas uz ZOO (ES jau tieši arī biju tā, kas to rakstīja).. Bet man šķiet, ka godaģimene.lv ir vieta, kurā dalīties savos iespaidos, iedvesmot vienam otru, meklēt un atrast idejas, un iespējams, reizēm spēku nepadoties. Par atbalstu, mums te tāds ir - transportam atlaides, ēdināšanai, un tas ir patīkami. Bet es neuzskatu, ka tāpēc, ka es "uztaisu", kādam citam ir jāuztur manējie.

Es nedomāju, ka mājaslapa, tāpat arī karte atrisinās visas daudzbērnu ģimeņu problēmas. Tas vienkārši ir veids, kā problēmas sākt pacelt gaismiņā. Tas ir veids, kā pievērst tām lielāku uzmanību pašiem, un likt arī aizdomāties citam, bet karte, kā jau teicu - manuprāt ir vien bonuss. Kā mazs, līdzi paņemts dokuments - apliecība, ko izmantot nepieciešamības gadījumā dažādās valsts iestādēs, un pie viena arī iepērkoties dažādos veikalos, grāmatnīcās, dodoties uz kultūras pasākumiem, kas šo karti atbalsta - piedāvājot tās īpašniekiem izdevīgākas cenas vai atlaides.

Kāds ir jūsu redzējums šajā sakarā?

Inga