Ieskaties, ja plāno reģistrēties 3+ Ģimenes kartei

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Nu jau kādu laiku daudzbērnu ģimenes tiek aicinātas pieteikties Goda kartes saņemšanai! Kā to izdarīt un kas ir tās lietas, kurām jāpievērš īpaša uzmanība, aizpildot pieteikumu kartei? Lasiet un uzzināsiet!

PIESAKIES KARTEI ŠEIT->>>>

Kā pieteikties kartei?

Pieteikuma veidlapa būs atrodama www.godagimene.lv, sadaļā “Piesakies kartei”.

Lai daudzbērnu ģimenēm būtu iespēja saņemt Latvijas goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karti”, interneta vietnē godagimene.lv ir jāaizpilda kartes pieteikuma veidlapa, precīzi norādot lūgto informāciju par sevi un saviem bērniem, kā arī norādot pasta adresi, uz kuru karti nosūtīt. 

Ja ģimenei nav pieejas internetam, veidlapu iespējams aizpildīt pašvaldības bibliotēkās un citās vietās, izmantojot tur pieejamos bez maksas interneta pakalpojumus.

Dati par sevi jāaizpilda precīzi!

1)      Personai, kura aizpilda pieteikuma veidlapu jānorāda precīza adrese – ar ielas, mājas nr. u.t.t., kā to pieprasa Latvijas pasts

2)      Personai jānorāda pasta adrese, kurai var piekļūt Post Servisa vai Latvijas pasta darbinieki un kurā bez apdraudējuma (iespējas ziņumam pazust) pastnieks var atstāt ziņojumu par pasta sūtījumu

3)      Sabiedrības integrācijas fondam iepirkuma rezultātā ir noslēgts līgums ar Post Service par pasta pakalpojumu sniegšanu (līdzīgi kā to dara Latvijas Pasts). Tas sevī ietver ierakstīto pasta sūtījumu nosūtīšanu adresātiem (uz vēstules norāda adresātu un adresi) norādītajā adresē, ja adresātu nesastop, tad atstāj paziņojumu pasta kastē. Adresātam, kurš saņēmis paziņojumu, jāzvana uz norādītajiem telefoniem un jāmēģina vienoties par piegādi. 

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes īpašniekiem turpmāk būs iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

Kāda izskatās karte?

20140325091931-75029.jpg

Uz kartes priekšpuses ir norādīts kartes īpašnieka - daudzbērnu ģimenes tēva, mātes vai likumīgā aizbildņa vārds un uzvārds. Labajā stūrī iestrādāta sudraba krāsas “Latvijas goda ģimenes” emblēma.

Kartes otrajā pusē minēts bērnu skaits, vārdi un uzvārdi. Arī daudzbērnu ģimenes bērns drīkst izmantot šo karti un tās sniegtās atlaides, uzrādot kopā ar personas apliecinošu dokumentu.

Godaģimene.lv

ONLINE buklets: 3+ Ģimenes kartes saņemšanas kārtība

 

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par 3+ Ģimenes karti