Jautājam daudzbērnu vecākiem: Jūsu ģimenes iecienītākās aktivitātes

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Sveiciens visiem daudzbērnu vecākiem! Uzsākam jaunu projektu, kura ietvaros ik pēc pāris dienām uzdosim jautājumu tieši jums. Un pateicoties jūsu atbildēm uz šiem jautājumiem, veidosim informatīvus rakstus portālam godaģimene.lv!

Māmiņas un tēti, iesaistieties portāla satura veidošanā arī Jūs!

Reizi divās nedēļās aktīvākie vecāki, kas būs atbildējuši uz jautājumiem par savu ģimeni, savas ģimenes ieradumiem un citiem daudzbērnu ģimeņu vecākiem aktuāliem jautājumiem, tiks apbalvoti!

Balva

Zvaigzne ABC grāmata "Mantinieki 3"

20140625133947-40213.jpg

Vairāk par grāmatu: www.zvaigzne.lv!

Fascinējošs pretrunīgas sievietes portrets. Aizraujošs stāsts par lielu Austrumprūsijas ģimeni. Dzīva 20. gadsimta vēstures hronika!

Felicijas mazmeita Aleksandra, uzaugusi pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, politisku nemieru un pārmaiņu laikmetā, ir sava laika bērns - vēsa un maiga, spītīga un sapņaina, tomēr ar izteiktu realitātes izjūtu. Viņa ir daudz mantojusi no savas vecāsmātes - pirmām kartām fascinējošās pelēkās acis, nevaldāmās alkas pēc brīvības un spēju pragmatiski rīkoties. Kad Aleksa pārņem Felicijas lielo mantojumu, viņa liek uz spēles visu - un zaudē...

Grāmatas vērtība: 16.99€

Šīs dienas jautājums:

Kādas ir Jūsu ģimenes iecienītākās aktivitātes?

*cik bērnu jums ir?

*vai bieži dodaties kopīgās pastaigās? Kā norit pastaigas: pārsvarā kopā ar visiem bērniem, vai tomēr - ar kādu no viņiem?

*vai jūsu ģimenē ir kāds iecienīts sporta veids? Volejbols, riteņbraukšana, futbols u.c?

*ko pārsvarā darat, kad esat ārpus mājas - ir kādas īpašas aktivitātes, darbiņu darīšana sētā, nodarbošanās ar sportu vai vienkārši laiska atpūta pie dabas?

*ko vēl varat pastāstīt interesantu par savas ģimenes aktivitātēm?

Atbildes rakstiet tepat, komentāru joslā!

Godaģimene.lv