Kā izvēlēties bērnam saulesbrilles?

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 7. jūlijs, 10:34:36
Kā izvēlēties bērnam saulesbrilles?

Kad ārā spīd saule tā ir normāla parādība, ka pieaugušie izņem savas saulesbrilles no maciņiem un uzvelk tās uz acīm. Bet retāk redzam bērnu, kam ir uzviltas saulesbrilles. Realitātē bērnam tā saule spīd acīs tik pat spoži kā pieaugušajam. Tātad arī bērniem ir nepieciešams aizsargāt acis no nevajadzīgā ultravioletā starojuma.

Daudziem vecākiem bērnu saulesbriļļu izvēle nozīmē vienkārši izvēlēties kaut ko, kas bērnam patiks. Galu galā, kas viņiem ir vajadzīgs? Lai bērnam ir prieks un lai viņa acis būtu vairāk vai mazāk pasargātas no saules. Cena arī ir viens no faktoriem, ko vecāki ņem vērā.

Taču patiesībā, lai izvēlētos bērnu saulesbrilles, ir jāņem vērā vairāki faktori. Tas ir nopietns jautājums un eksperimentēt šajā gadījumā nemaz nav lietderīgi. Galu galā bērna acīm ir nepieciešama vislielākā iespējamā drošība. Un ne katras saulesbrilles var to nodrošināt.

Faktori, kas jāņem vērā, izvēloties saulesbrilles bērnam:

Saulesbrilles dos papildus mieru un labsajūtu gan Jūsu, gan bērniņa acīm, turklāt atceraties arī par to, ka saulesbrilles ir tikai viens no aizsarglīdzekļiem pret sauli. Aizsargājiet arī savu un bērna ādu ar speciāli paredzētajiem krēmiem, neuzturaties saulē pārmērīgi un, protams, neaizmirstiet par piemērotu galvassegu gan Jums, gan bērniem!