Kā pagūt, ja visiem pasākumi, koncerti, sapulces vienā dienā?

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Un tā, pilnīgi iespējams, var gadīties droši vien jau katrā daudzbērnu ģimenē. Es iedomājos jau svētku pasākumus, koncertus skolās, dārziņos un domāju - velns, ko darīšu, ja visiem vai lielākajai daļai vienā dienā? Un nevienu mazo vai lielo sirsniņu negribas pievilt ar to, ka neesmu klāt..

Tā man pagājušā nedēļā bija viens tāds kārtīgs izturības pārbaudījums. Vienā dienā bija jāskrien gan pie ģimenes skolnieka uz skolu, lai parunātu ar viņa klases audzinātāju, gan pēc pusstundas bija jābūt pie manas meitiņas Marisas bērnudārzā uz individuālajām pārrunām - sapulci, un tad jāpagūst bija atskriet mājās, paķert ko ēdamu un tālāk jau - uz dejošanu manam dēlam Artusam, un uzreiz pēc dejošanas - vecāku sapulce viņa grupiņai dārziņā. Šur tur jau sanāca drusciņ aizkavēties, bet visur pabiju.

Kad sēdēju mašīnā un ar bērniem braucu uz mājām, domāju - nu vāks, šitā sakrist vienā dienā, un vēl taču man darbs un mājas pienākumi.. Izkāpu no mašīnas priecīga: JĀ, man tas viss izdevās, izdevās visu saplānot gandrīz pa sekundēm, bet nogurums bija tāds, ka vienīgā doma, kas ripinājās pa galvu: un ko darīsim, kad būs klāt vēl mazās peciņas? Jāpasmaida!

Protams, vēl vairāk iesaistīsies tieši mazo dvīnīšu tētis un pa abiem mēs visu laiku tiekam galā, jo nav jau pirmā diena, kad dažādas bērnu lietas, ārstu apmeklējumi iekrīt vairākiem bērniem vienlaikus un tieši tad, kad mums abiem jāstrādā.

Kā jūs sakārtojat, piemēram, bērnu svētku pasākumus, koncertus, vai vienmēr uz visiem pagūstat? Kā rīkojaties, ja netiekat uz kādu? Ko ņemat talkā?

Varbūt uz kādu pasākumu var sūtīt bērnu tēti, krustmāti, savu draudzeni, kas visu sabildē un safilmē.. Kāda ir jūsu pieredze?

Inga