Kā domājat Jūs: Kad trīs ir par daudz?

skepter skepter

 Ja man būtu trīs eiro un ar to jāizdzīvo trīs nedēļas, tad tas būtu maz. 

Bet ja man būtu trīs ļoti labi draugi, tad tas ir pietiekami.

Bet tad kāpēc trīs bērni ( un vairāk) ir par daudz?

Atzīšos arī man ir bijis dažāds viedoklis par daudz bērnu ģimenēm. 

Ar aprīnu skatos uz tām ģimenēm kurās ir 5 un vairāk bērni. Zinu, ka nespētu sevi tā ziedot un uperēt savas mājas telpas tik daudz gultām :) Skan droši vien smieklīgi, bet vismaz pateiz es tā domāju. Pie tam tad mums būtu jāpērk mirkoautubusiņš, jo dzīvojot laukos ar kājām visu neizstaigāsi. Kaut vai tikšana uz bērnu dārzu/skolu būtu sarežģīta. 

Mjā, atzīstos...aprēķins. Diemžēl.

Tāpēc sevi spēju asociēt tikai ar trim. Nu varbūt ( bet tikai varbūt) četriem bērniem.  Lai gan es vēl jauna un dzīvē visādi gadās. To pierāda mūsu trešais neplānotais bērns, kurš pieteicās tādā veidā, kas mums tā arī īsti nav tapis skaidrs.

Bet tagad pie lietas. Par tiem 3+ 

Ar pirmā bērna gaidīšanu dalījamies ar visiem. Tā pat arī ar otrā, bet trešais mums liek klusēt. Nesaprotu kāpēc, bet ar vien grūtāk ir kādam to paziņot. Lai gan saprotu, ka tā ir tikai un vienīgi mūsu ģimenes darīšana, bet tomēr.  Un arī tad no tiem dažiem draugiem, kam tika paziņots šis jaunums izskanēja līdzjūtība nevis apsveikumi. Un tieši tas liek aizdomāties. Kāpēc trīs ir par daudz? Jā, ar bērniem nav viegli, bet vai vieglāk dzīvot ir arī jautrāk, mīlētāk un pozitīvāk? 

Pie tam ir viedoklis, ka daudz bērni var būt ģimenei, kas ir bagāta. Jā, šādai ģimenei ir vieglāk sniegt bērniem visu to, ko vajag. Ir iespēja noalgot aukli, lai mamma varētu atpūsties vai veltīt uzmanību vienam bērnam. Bet nekad jau nevar zināt, kas notiks rīt, un kur nu vēl parīt? 

Pie tam katrs bērns nāk ar savu svētību. Cits satuvina vecākus, cits atnes biznesa ideju no skaidrām debesīm, bet cits ar savu smaidu un humoru katru dienu padara saulaināku!