KONKURSS: Mūsu ģimenes atpūta 2015

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Mīļie, gads steidzas jau uz savu otro pusi.. Apdomājiet, kas šogad visiem kopā kā ģimenei piedzīvots? Kur KOPĀ esat bijuši? Kādos piedzīvojumos, darbos, ceļojumos un nedarbos esat metušies?

Pastāstiet un parādiet mums bildēs!

  • varbūt kopā visi esat bijuši pie jūras
  • varbūt esat sarīkojuši dārza svētkus vai pikniku
  • varbūt visi kopā esat piedalījušies pavasara talkā
  • varbūt visi kopā esat devušies kādā ekskursijā

Īsumā aprakstiet savas ģimenes šī gada ģimenes atpūtu, kurā piedalījušies VISI ģimenes locekļi un parādiet to arī bildēs!

Balva

Zvaigzne ABC grāmata "Krokodils Gena un viņa draugi"

20151008115747-15283.jpg

Vairāk par grāmatu - www.zvaigzne.lv

Reiz kādā tropisko mežu biezoknī dzīvoja ļoti jokains zvērēns. Sauca viņu par Pekausi. Reiz viņš ierāpās apelsīnu kastē un kopā ar augļiem tika iekrauts kuģī. Kastes ilgi ceļoja pa jūrām un okeāniem, līdz nonāca kādas lielas pilsētas augļu veikalā. Tajā pilsētā dzīvoja krokodils, vārdā Gena. Viņš viens pats mita mazā dzīvoklītī un strādāja zooloģiskajā dārzā par... krokodilu. Reiz, kad Genam kļuva pavisam skumji, viņš nolēma uzrakstīt sludinājumu, ka meklē draugus. Uz sludinājumu atsaucās meitene Alla un Pekausis. Izrādījās, ka pilsētā ir vēl daudz vientuļnieku, kuriem nav neviena, ar ko parunāties. Tādēļ Gena, Alla un Pekausis nolēma celt Draudzības namu un viņus visus sadraudzēt. Kā šai trijotnei veicās un kas no tā visa iznāca, jūs uzzināsiet, izlasot šo krāšņi ilustrēto grāmatu.

Kā pievienot savu blogu?

  • caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu 
  • Izvēlies sadaļu Daudzbērnu ģimeņu klubs un tagu Blogi
  • kad viss izdarīts, jāspiež vien SAGLABĀT, un stāstiņš ieceļos portālā!

Blogus ar bildēm gaidām līdz 8.novembrim!

Godaģimene.lv