Kurp doties izklaidēties kā daudzbērnu ģimenei? Padalies savā atpūtas vietu sarakstā!

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Pašlaik vēl šis viss man ir svešs, bet tai pat laikā - ļoti tuvs un ļoti interesants. Mums abiem kopā ir 3 bērni, un iepriekšējā vasarā, rudenī esam jau šur tur bijuši visi kopā. Protams, katrai ģimenei ir savas iecienītākās atpūtas vietas, arī atkarībā no dzīvesvietas un tuvumā esošajām iestādēm, izklaides centriem utt.

Mani pašreizējie secinājumi ir tādi, ka visvieglāk daudzbērnu ģimenei ir pārvietoties pašiem ar savu transportu, tajā jābūt visam pārdomātam - katram bērnam savu krēsliņu/paliktnīti, katram līdzi kādu dzērienu, kaut ko graužamu, kas pa ceļam var noderēt, iespējams arī kādu rotaļlietu, ar ko pa ceļam rotaļāties. Un, protams, jābūt līdzi vienmēr maiņas drēbēm, mitrajām salvetēm, deguna kabatlakatiņiem. Un vecākiem jābūt apbruņotiem ar pamatīgu izturību, jo bērni ne reizi vien var pagūt mašīnas aizmugurējā sēdeklī sastrīdēties, kā arī - jābūt vienmēr gataviem, ka kādam pa ceļam var ievajadzēties čurāt (tas vēl tā - labākajā gadījumā). Tas viss ir jāparedz savā "ceļojuma" plānā, bet - kurp tad doties?

  • Mums pašiem vislabāk paticis kopā laist uz Tērvetes dabas parku, kur visi var izskrieties, bet jaunākos, kā pagājušā gadā es ciemojoties pie radiem atklāju, var ielikt speciālā pa parku velkamā ķerrā.
  • Tad joprojām man ļoti patīk bērnu izklaides centrs Jelgavā "Bossiks", kur arī var atrast dažādus piedāvājumus un izklaides jebkura vecuma bērnam.
  • Ideālas ir ekskursijas un pārgājieni ar nakšņošanu teltīs.
  • Došanās uz kino, piemēram, t/c "Riga Plaza"- Multikino, vai t/c "Alfa"- Cinamon.
  • Muzeji, pa kuriem var izskraidīties (Latvijas Ceļu muzejs Milzkalnē, dažādu Motoru (auto/moto) muzejs Bauskas pusē.

Bet jautājums, kuras ir tās vietas, kur ģimenēm ir ne vien draudzīga (pēc jūsu pieredzes) atpūtas vieta, bet arī izdevīga ar īpašiem piedāvājumiem tieši ģimenēm?

Padalieties savu ģimeņu iecienītākajās atpūtas vietās!

Topošā māmiņa Inga