Lūdz palīdzēt ugunsgrēkā cietušai daudzbērnu ģimenei

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Pagājušā nedēļā fonda Labdaris.lv pārstāvji viesojās pie Nataļjas Tumaševičas viņas mājās Daugavpilī. Ģimene pēc ugunsnelaimes saviem spēkiem ir izremontējusi dzīvokli, bet mēbeļu un sadzīves tehnikas iegādei līdzekļu viņiem nav. Māmiņa un bērni pašlaik guļ uz grīdas, gatavo uz mazas elektriskās plītiņas un visu apģērbu mazgā ar rokām. Mēs varam ģimenei palīdzēt!

Pavisam nesen Tumaševiču ģimene pārvācās atpakaļ uz dzīvokli, kas šogad ļoti smagi cieta ugunsgrēkā. Pašu spēkiem un ar finansiālu atbalstu no pašvaldības tas ir daļēji atjaunots. Mēbeļu un sadzīves tehnikas tajā nav. Sešu cilvēku ģimenei ir viena gulta, viens dīvāns un skapis. Māmiņa ar diviem bērniem guļ uz grīdas, apģērbu mazgā ar rokām un gatavo uz pavisam nelielas elektriskās plītiņas.

“Jā, ir grūti, bet mēs vismaz esam mājās,” par dzīves apstākļiem stāsta Nataļja. Viņa atklāj: “Veļu ar rokām četriem maziem bērniem ir ļoti grūti izmazgāt, bet visvairāk mēs izjūtam to, ka nav ledusskapja un normālas plīts gatavošanai. Tās ir pamata lietas, bet mēs nevaram tās atļauties. Neviens nevar paredzēt tādu nelaimi un iekrāt tai līdzekļus.”

Tāpat Nataļja norāda, ka ļoti pārdzīvo par gultu un dīvānu trūkumu: “es gribu, lai visi mani bērni var labi izgulēties, bet uz vienīgā dīvāna viņiem visiem nesanāk vietas. Skaidrs, ka vecmāmiņa uz grīdas negulēs. Viņa ir invalīde, neko neredz un lielu dienas daļu pavada guļus. Es priecājos, ka vismaz viņai gulta ir.”

Tā kā neliela naudas summa jau ir saziedota, pašlaik fonds risina jautājumu par ledusskapja iegādi un aizvešanu ģimenei. Mēs varam ģimenei palīdzēt – visu lietu iegādei ir nepieciešami 2000 eiro.

http://labdaris.lv/lv/funds/view/179