Mājas mīluļu izstāde, kulinārijas darbnīca, burbuļu šovs... Pasākumi nedēļas nogalei

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Kā atrast pašu piemērotāko pasākumu nedēļas nogalei, ko pavadīt kopā ar ģimeni? Tālu nav jāmeklē, esam Tev sagatavojuši foršāko pasākumu izlasi, no kuras būs ko izvēlēties pat pašiem prasīgākajiem bērniem.

Zīmējumu izrāde bērniem par brīnīšanos “Jatakas”
22. martā plkst. 18:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā zīmējumu teātris, kas šogad svin savu desmito sezonu. Šoreiz martā iepazīstinās ar latvisku interpretāciju par Indijas stāstiem, brīvos krāsu vilcienos, dejas virpulī un aizraujošos piedzīvojumos savijot vietējo un eksotisko. Jatakas stāsti radušies ap 4. gs. un ir senākā budisma literatūra. Tie vēstī par Budas iepriekšējām dzīvēm gan cilvēku, gan dzīvnieku veidolā un palīdz rast atbildes uz lieliem un maziem bērnus interesējošiem jautājumiem. Izrāde paredzēta sākumskolas vecuma bērniem.
Vairāk informācijas šeit

Baltā grāmata teātris “Šmulītis”
22. martā plkst. 19:00 “Dirty Deal” teātrī bērnu iemīļotā izrāde “Baltā grāmata”. Tā ir kopīga vakarēšana, palīgā ņemot Jāņa Jaunsudrabiņa “Baltās grāmatas” tekstu, visu vakarēšanas dalībnieku iztēli, divus aktierus un dažus teatrālus brīnumus. Soli pa solim no ikdienišķām lietām rodas izrāde. Soli pa solim izrādes skatītāji tiek aicināti kļūt par izrādes dalībniekiem un radītājiem – kopīgi tiek jāts uz maisiem pieguļā, lai pēc tam apgultos zālē un skatītos zvaigžņotās vasaras nakts debesīs.
Vairāk informācijas šeit.


Galda kultūras meistarklase + Pavlovu gatavošana
23. martā plkst. 10:00 ģimenes restorānā “Hercogs” mazo princešu un džentlmeņu akadēmija rīko meistarklasi, lai bērns iegūtu pamatzināšanas etiķetes jautājumos, mācoties patīkamā atmosfērā kopā ar saviem vienaudžiem. Savukārt meistarklases otrajā daļā censoņiem būs iespēja pašiem gatavot desertu - Pavlova kūku!
Vairāk informācijas šeit.

Maģisko burbuļu šovs un radošās darbnīcas bērniem
23. martā plkst. 12:00 tirdzniecības centrā “Sky & More” īstu maģijas spēku varēs noķert Sky & More Kidz zonā! Ar maģisku burbuļu šovu uzstāsies īsts burbuļu virtuozs, kurš spēs burbuļus sasaldēt, uzpūst pat dubulti un trīskārši lielus burbuļus. Būs iespējams uzzināt, kā izskatās sasaldēts burbulis un kas notiek, ja atrodies iekšā pašā burbulī. Kā arī no 12:00 līdz 16:00 būs iespējams apmeklēt radošās darbnīcas un lielās spēles ar animatoriem.
Vairāk informācijas šeit.

Podu svētki "Cepļos"
23. martā plkst. 14:00 galerijā “Ligzda” aicina uz ikgadējiem podu svētkiem Duntes “Cepļos”. Pavasaris ir dabas mošanās un jauna sākuma laiks, kad sirds sāk pukstēt straujāk un pirksti kņudēt kņud jaunam radīt priekam. Jūs varēsiet tapt par lieciniekiem šī gada pirmajai melno trauku kolekcijas dzimšanai uguns ceplī un gūt prieku paši sava podiņa veidošanas procesā.
Vairāk informācijas šeit.

Mājas mīluļu izstāde “Pet Expo 2019”
23. un 24. martā izstāžu centrā “Ķīpsala” notiks tradicionālā mājas mīluļu izstāde “Pet Expo 2019”. Ģimenes ar bērniem un visi interesenti ir laipni aicināti uz Ķīpsalu, kuru divas dienas pieskandinās visvisādu zvēru balsis. Vienā hallē varēs sastapt simtiem visdažādāko šķirņu suņus un par patīkamām cenām iegādāties noderīgas lietas plašajā zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcijā, savukārt otrā hallē varēs aplūkot dažnedažādus kaķus no tuvām un tālām zemēm – gan garspalvainus un īsspalvainus, gan bezspalvainus. Paralēli starptautiskajām suņu un kaķu izstādēm apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī citas radības: lielus un mazus putnus, pūkainus un ne tik pūkainus trušus, grauzējus, dažādus eksotiskus dzīvniekus, rāpuļus un kukaiņus.
Vairāk informācijas šeit.

Lielā diena Brīvdabas muzejā
24. martā plkst. 12:00 Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā ielūdz uz pavasarīgu Lielās dienas sagaidīšanu svētdien, 24. martā no 12.00 līdz 16.00. Lielā dienā jeb pavasara saulgrieži ir laiks, kad daba un cilvēki svin gaismas uzvaru pār tumsu un diena kļūst garāka jeb lielāka par nakti. Brīvdabas muzejs arī šajos gadskārtu svētkos aicina atgriezties pie senajām latviešu tradīcijām – šūpoļu kāršanas un šūpošanās, olu krāsošanas un ripināšanas, kā arī spēlēm, rotaļām un dziesmām kopā ar folkloras kopu "Skandinieki".
Vairāk informācijas šeit.

Pasākumi no Kurp.es