MĀMIŅA jautā: Vai Ģimenes karti 3+ uzrādot, jāuzrāda arī personu apliecinošie dokumenti?

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Esam saņēmuši kādas māmiņas jautājumu, un sazinoties ar konkrētajām iestādēm sniedzam vecākiem skaidrojumu par Ģimenes kartes lietošanas noteikumiem "H&M" un "Lindex" veikalos.

Māmiņas jautājums:

"Šodien Lindexā un H&M uzrādot godagimenes karti, lika papildus man uzrādīt personu apliecinošus dokumentus. H&M veikalā vēl bij uz vienas lapas jāuzraksta vienā ailē savs vārds, uzvārds un vēl telefona nr (viņiem tā vajagot, lai piemērotu atlaidi). Pajautāju vai katru reizi man būs tā jāparakstās, teica, ka jā. Konkrēti tas viss notika lielveikalā Alfa. Vai tā ir konkrēta veikala politika, vai arī tie ir kaut kādi jauni noteikumi par godagimenes kartes izmantošanu. Man paveicās ar to, ka man vienmēr dokumenti ir līdzi, bet ja man tādu nebūtu, tas nozīmē, ka es tad nemaz nevaru izmantot godagimenes karti?"

Atbilde:

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet šie pasākumi tiek veikti, lai kādas citas personas ļaunprātīgi nevarētu izmantot kartes priekšrocības, attiecīgi - atlaides, kas attiecas uz 3+ Ģimenes kartēm.

Arī uz kartes ir uzdrukāts, ka kartes uzrādīšanas gadījumā var tikt pieprasīts uzradīt personas apliecinošus dokumentus. Veikali izskatīs iespēju mainīt savus iekšējās kārtības noteikumus attiecībā uz daudzbērnu ģimeņu karšu izmantošanu.

Godaģimene.lv