Mierpilnais vai trakoti steidzīgais svētku laiks

māmiņa_Iveta māmiņa_Iveta

Gribēju apjautāties, kā citās daudzbērnu ģimenēs paiet tuvojošais svētku laiks? Varat tā mierpilni vai tomēr milzīgā steigā tas paiet? 

Es jau skatos plānotājā un domāju, ka šonedēļ vēl viss tā mierīgi, bet nākamnedēļ sākas jautrība, jo meitenēm dejošanas mēģinājumi, svētku eglītes, dejošanas koncerts, pašai arī nebūt ne tikai brīvi laiskais laiks, turklāt bērniem kā likums svētku pasākumi sakritīs vienā dienā, kad jāsaprot, kā vispār pagūt uz visu, lai nevienam bērnam sirsniņa nesāpētu, ka mamma nav tikusi. Kādreiz svētkus gaidīju ar tādām skaistām ilgām - izbaudīt meiteņu uzstāšanos, izjūtot to īpašo svētku noskaņu. Tagad jau gaidu ar raizēm, kā visu pagūt, kā tajā skrējienā izbaudīt to svētku noskaņu, kas daudzbērnu ģimeņu vecākiem sanāk nevis reiz viens vai divi, bet reiz trīs un vairāk. :) 

Ceru, ka tad, kad visas meitenes ies skolā, būs vienkāršāk, jo svētku koncerts visiem viens - lai gan arī skatos, ka sākumskolai un pamatskolai jau mēdz dalīt šos pasākumus, droši vien, lai nav tik gari un lai ir atbilstoši vecumam.

Kāds jums ir decembris? :)

Jebkurā gadījumā lai tiešām izdodas izbaudīt gan gatavošanos svētkiem, gan skaisto svētku laiku. Decembrī ir tāds siltums sirdī un prieks par bērnu prieku un mirdzumu acīs.