JAUTĀJUMS VECĀKIEM: Kādus pulciņus piedāvā jūsu bērnu pirmsskolas iestādes?

INGA_DZĒRVE INGA_DZĒRVE

Gribas dejošanu..

Dažreiz pilnīgi žēl sametas, ka šajā dārziņā, kurā iet mani vecākie bērni, nav dejošanas pulciņa, kurā es labprāt abus sūtītu. Artusu, jo viņš ir kautrīgāks, un dejošana palīdz kaut cik atraisīties un nebaidīties uzstāties. Bet Marisu, jo viņai ļoti, ļoti patīk un ļoti labi padodas dejošana. Viņi abi iepriekšējos dārziņos gāja dejošanā un ar prieku vēroju ikvienu uzstāšanās reizi. Izvadāt uz citu iestādi, kurā arī ir mazie dejotāji, pagaidām, kad dvīnītes ir mazas, nekādi nesanāk. Vīrs arī nevar atprasīties vairākas reizes dienā no darba, lai katru bērnu savā laikā uz citu vietu nogādātu.

20150316094528-82683.jpg

Bet lielais mācās angļu valodu

Tad nu pagaidām ļoti ceram, ka rudenī tomēr arī šajā dārziņā dejošana būs, un priecājamies par to piedāvājumu, kas atkal atšķirīgs no citos dārziņos esošā. No 5 gadu vecuma bērnus var dārziņā sūtīt uz angļu valodas nodarbībām, uz kurām dodas arī Artuss. Un redzu, ka ir ļoti labs progress. Artusam valodas padodas, viņam ir laba atmiņa. Tāpat bija aizpagājušā gadā, kad viņš 2 mēnešu laikā ļooooti daudz zviedru valodas vārdus apguva un arī skaitīt līdz 12 iemācījās. Un tāpat tagad ir ar angļu valodu. Šo to arī krieviski jau ir iemācījies. Marisa vēl nav tajā vecuma kategorijā, kurā var apmeklēt angļu valodas pulciņu, lai gan es viņu arī labprāt sūtītu.

Būs arī LEGO nodabības

Mūsu dārziņā visi pulciņi ir maksas, un ir parādījusies nupat arī jauna iespēja - LEGO nodarbības. Vienīgi tās der bērniem, kas dārziņā paliek pēc 17:00. Es dažreiz aizeju bērniem pakaļ jau četros, tāpat arī vīrs, ja tiek ātrāk mājās, izņem arī bērnus ātrāk no dārziņa.

Kādus pulciņus piedāvā jūsu bērnu pirmsskolas iestādes?

Uz kuriem pulciņiem sūtat bērnus?

Ir maksas/bezmaksas?

Padalieties pieredzē!

Inga