Raiņa un Aspazijas dzejoļu zīmējumu konkurss ir galā! Kurš saņem grāmatu?

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Saistībā ar nu jau aizgājušo Raiņa jubileju šajā reizē piedāvājām jums, mīļie vecāki, aizvadīt kādu interesantu vakaru kopā ar bērniem! Aicinājām ķerties pie visiem iespējamiem resursiem, lasīt bērniem Raiņa un Aspazijas dzejolīšus un kādu no tiem uzzīmēt!

Paldies visiem, kas to izdarīja! Mēs ticam - bērniem patika, un patiešām, kopā lasīt, zīmēt, tas ir vērtīgi, tāpēc katru tādu reizi - izbaudiet!

Bet kādai no ģimenēm dāvinām arī grāmatu no Whitebook.lv izdevniecības!

Balva

Grāmata "Dzejoļi bērniem", Aspazija un Rainis

20150914111723-27298.jpg

Brīnišķīga Aspazijas un Raiņa dzejoļu izlase bērniem, kas apkopota krāšņā mākslinieka Gusta Linkeviča ilustrētā grāmatā. Krājumā apkopoti tautā iemīļotākie un zināmākie 25 Aspazijas un 27 Raiņa dzejoļi bērniem: Aspazijas “Circenīša Ziemassvētki”, “Pasaciņa”, “Nebēdne meitene”, “Ilgu zeme”, “Nebēda”, kā arī Raiņa “Grāmata”, “Zelta sietiņš”, “Visi desmit”, “Kaķenīte”, “Mākonīts un Mākonīte” un vēl daudzi tikpat skanīgi un sirsnīgi abu vārdu meistaru daiļdarbi.

Grāmatas aptuvenā cena: 13 EUR

Grāmatu saņem -

  Kate, kas iesūtījusi māsu kopdarbu!

20151001082025-62450.jpg

Te arī pats darba apraksts un dzejolītis>>

APSVEICAM!

Balviņu saņemt var Māmiņu Kluba redakcijā, Vīlandes ielā 1, ar ieeju no Elizabetes ielas puses, ēkas pirmajā stāvā līdz 1.novembrim. Vai arī - ar Pasta Staciju, aizpildot saņemšanas formu zemāk! Ja ir jautājumi par kādas balvas saņemšanu, rakstīt uz [email protected]!

Godaģimene.lv