Sabiedrībā pazīstami cilvēki piepilda mazturīgo bērnu sapņus

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Tuvojoties svētku laikam, jau ceturto gadu pēc kārtas saldumu ražotājs “Laima” aicina sabiedrību piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par maģisko Ziemassvētku brīnumu un sen lolotām svētku dāvanām Laimas Sirds Siltuma namiņā. Šogad, rādot piemēru un iedvesmojot citus šajos svētkos palīdzēt tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams, namiņu apmeklēja vairākas sabiedrībā zināmas personības, stāsta NP Foods Komunikācijas direktore Dana Erciņa-Užāne.

Laimas Sirds Siltuma namiņā viesojās kulinārijas eksperte, mājaslapas un žurnāla “Četras Sezonas” redaktore Signe Meirāne ar meitām Paulu un Emīliju. Meirānu ģimene šogad izvēlējušies šajos svētkos iepriecināt sešus mēnešus veco Janu ar muzikālo paklājiņu.

Šogad starp bērnu visvairāk kārotajām dāvanām bija arī sporta inventārs un dāvanas talanta attīstīšanai, pilnveidošanai. Profesionālais futbolists Kaspars Gorkšs kopā ar dēlu Patriku Ziemassvētkos iepriecinās vairāku maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnus, dāvājot svētkos futbola bumbas ar savu autogrāfu.

Savukārt Armands Simsons kopā ar sievu Ivetu un meitām Patrīciju Paulu, Eimiju Polu un Heidiju Petru Ziemassvētkos sveiks četrgadīgo Rodrigo, sarūpējot viņam nepieciešamo sporta tērpu. Laimas Sirds Siltuma namiņu šogad apmeklējušas un dāvanas sagādājušas arī tādas sabiedrībā pazīstamas personības kā televīzijas projektu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte un dziedātāja Linda Leen.

Kā jau zināms, pašu pirmo Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu veidoto kartiņu no Laimas Sirds Siltuma namiņa brīnumu egles paņēma Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone. Latvijas Valsts prezidenta ģimene, rādot piemēru citiem, šogad sagādāja kārotās Ziemassvētku dāvanas četriem Vilciņu ģimenes bērniem no Daugavpils rajona, Kalupes pagasta.

Pirmās dāvanas ģimenēm jau tiks piegādātas nākamnedēļ. Tomēr Laimas Sirds Siltuma namiņš Rīgā, pie Laimas pulksteņa, atradīsies vēl līdz 2016. gada 6. janvārim, katru dienu no plkst. 12 līdz 21. Laimas Sirds Siltuma namiņā labo darbu īstenotājus ar siltu smaidu sagaidīs Laimas brīnumainās fejas, kas cienās ar Laimas svētku gardumiem.

la.lv