Šajā nedēļas nogalē laiks kino vakariem mājās

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Šajās brīvdienās lieliska iespēja mājās uzrīkot ģimenes kino vakarus. Latvijas iedzīvotājiem Tet dāvina bezmaksas filmas.


Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet aicina Latvijas iedzīvotājus sekot līdzi iestāžu novērojumiem un ievērot pašizolāciju. Lai šinī laikā atbalstītu sabiedrību, Latvijas iedzīvotājiem Tet dāvina bezmaksas filmas, kuras ērti pieejamas tiešsaistē – Shortcut lietotnē īpaši izveidotā bezmaksas sadaļā #paliecmājās (www.shortcut.lv/viss/paliecmajas). Jau šinī nedēļas nogalē #paliecmājās sadaļā ikviens var noskatīties: Paradīze'89, Vectēvs, kas bīstamāks par datoru, Lote  no izgudrotāju ciema, Mīlas afēra (Love Punch), Simt soļu ceļojums (The Hundred-Foot Journey), Papucis (Delivery Man) u.c. filmas. Filmu klāsts tiks papildināts katru piektdienu – tieši pirms nedēļas nogales.


Paradīze'89
1989. gada vasara. Rīdzinieces Paula un Laurēns vasaras brīvlaiku pavada mazpilsetā pie māsīcām Maijas un Lindas. Savā vaļā atstatā meiteņu četrotne bauda burvību, iztēlojas pieaugušo dzīvi un, protams, neiztiek bez satraucošiem piedzīvojumiem. Uz patiesiem notikumiem balstīts deviņgadīgās Paulas pieaugšanas stāsts laikā, kad Latvija spēra savus pirmos soļus pretī neatkarībai.

20200320134324-42614.jpg


Mīlas afēra
Bijušais pāris Ričards un Keita ne brīdi nespēj viens otru atstāt mierā. Mīlestība starp viņiem nav zudusi, taču to pašu nevar teikt par viņu pensijas fonda līdzekļiem, no kura visu naudu izkrāpis Ričarda kompānijas jaunais īpašnieks. Uzzinot, ka par izkrāpto naudu viņš sievai iegādājies 10 miljonus vērtu dimantu, abi mīlnieki dodas to atgūt.

20200320134440-61017.jpg


Bellas salas maģija
Montijs Vaildhors ir slavens rakstnieks, kura iedvesma jau sen noslīkusi alkoholā. Vasarā viņš ievācās mājiņā ezera krastā, krāšņajā Bellas salā, kur iepazīstas ar kaimiņos dzīvojošo vientuļo māmiņu un viņas meitām. Trīs dažādo paaudžu meiteņu dzīvesprieks pamazām modina Montijā sen aizmigušas sajūtas, emocijas un iedvesmu!

Vectēvs, kas bīstamāks par datoru
Astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienas lauku mājās sākas ne pavisam, kā cerēts. Taču nebeidzamais cīniņš ar vectēvu tomēr pārvēršas par abu vīru ciešu draudzību, kas spēj izpestīt vecmāmiņu no viņas skolnieka iecerētās avantūras.

20200320134530-43795.jpg


Simt soļu ceļojums
Hasans Kadams un viņa ģimene ir spiesti pamest dzimto Indiju. Viņi apmetas uz dzīvi Francijas dienvidos – gleznainā vieta ir kā radīta nelielam indiešu restorānam. Ielas pretējā pusē atrodas visā Francijā izslavēts restorāns, kurā saimnieko Malorī kundze. Abu restorānu starpā draud izcelties kulināra sāncensība līdz brīdim, kad Malorī kundzi savaldzina indiešu virtuves un dzīves garša...

20200320134609-38994.jpg


Lote no izgudrotāju ciema
Bezrūpīgā suņu meitene Lote dzīvo mazā ciematiņā jūras krastā kopā ar vecākiem – slaveno izgudrotāju tēti un gādīgo māmiņu. Ciemata svarīgākais notikums ir lielais izgudrotāju konkurss, kurā galveno balvu saņem visatjautīgākais un praktiskākais izgudrojums. Īsi pirms konkursa Lote ar draugu Bruno jūrā atrod japāņu grāmatu. Hmm, ko tā ved sev līdzi?

20200320134631-31065.jpg