Šī gada ģimenes atpūtas konkurss ir galā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Mīļie, gads steidzas jau uz savu otro pusi.. Apdomājiet, kas šogad visiem kopā kā ģimenei piedzīvots? Kur KOPĀ esat bijuši? Kādos piedzīvojumos, darbos, ceļojumos un nedarbos esat metušies? Paldies, ka dalījāties savos iespaidos šogad arī ar mums!

Balva

Zvaigzne ABC grāmata "Krokodils Gena un viņa draugi"

20151008115747-15283.jpg

Vairāk par grāmatu - www.zvaigzne.lv

Reiz kādā tropisko mežu biezoknī dzīvoja ļoti jokains zvērēns. Sauca viņu par Pekausi. Reiz viņš ierāpās apelsīnu kastē un kopā ar augļiem tika iekrauts kuģī. Kastes ilgi ceļoja pa jūrām un okeāniem, līdz nonāca kādas lielas pilsētas augļu veikalā. Tajā pilsētā dzīvoja krokodils, vārdā Gena. Viņš viens pats mita mazā dzīvoklītī un strādāja zooloģiskajā dārzā par... krokodilu. Reiz, kad Genam kļuva pavisam skumji, viņš nolēma uzrakstīt sludinājumu, ka meklē draugus. Uz sludinājumu atsaucās meitene Alla un Pekausis. Izrādījās, ka pilsētā ir vēl daudz vientuļnieku, kuriem nav neviena, ar ko parunāties. Tādēļ Gena, Alla un Pekausis nolēma celt Draudzības namu un viņus visus sadraudzēt. Kā šai trijotnei veicās un kas no tā visa iznāca, jūs uzzināsiet, izlasot šo krāšņi ilustrēto grāmatu.

balviņu saņem -

20151109090248-78316.jpg

Ieva: "Mūsu ģimenes lielā ekskursija "

APSVEICAM!

Balviņu saņemt var Māmiņu Kluba redakcijā, Vīlandes ielā 1, ar ieeju no Elizabetes ielas puses, ēkas pirmajā stāvā līdz 1.decembrim. Vai arī - ar Pasta Staciju, aizpildot saņemšanas formu zemāk! Ja ir jautājumi par kādas balvas saņemšanu, rakstīt uz [email protected]!

Godaģimene.lv