“Avārijas brigāde” parks aicina visus ciemos no šī gada 1. maija.

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Parks visus apmeklētājus priecēs ar daudz plašāku izklaižu klāstu kā pirmajā sezonā. Jau maijā visus atrakciju mīļotājus priecēs vairāki jauni piedāvājumi – autodroms, lidmašīnu karuselis, twister karuselis, kā arī atrakcija – Happy Kangaroo. Papildus tam varēsiet izmēģināt spēkus jaunajā lāzertag šautuvē.  Iestājoties siltākam laikam darbību uzsāks ilgi gaidītais ūdens šļakatu laukums kā arī izbraucieni ar katamarānu. Un tā ir tikai neliela daļa no kopējā atrakciju papildinājuma, kas plānots šajā sezonā!

Vienmēr aktuālāko sarakstu ar pieejamajām atrakcijām iespējams aplūkot parka lapā – www.abpark.lv/atrakcijas

Lai parka apmeklējumu padarītu pieejamāku daudzbērnu ģimenēm, Izklaides parks “Avārijas Brigāde” 3+ Ģimenes karšu īpašniekiem ir sagatavojis speciālu atlaižu piedāvājumu:

Daudzbērnu ģimenēm uzrādot 3+ Ģimenes karti:

  • Ģimenes biļete (1 pieaugušais un 2 bērni) – standarta biļetes cena no personas, un katram nākamajam bērnam, kurš norādīts uz 3+ Ģimenes kartes ieeja izklaides parkā bez maksas.
  • Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni) – standarta biļetes cena no personas, un katram nākamajam bērnam, kurš norādīts uz 3+ Ģimenes kartes ieeja izklaides parkā bez maksas.

Standarta biļetes cena pieaugušajiem un bērniem (no 2 gadu vecuma) - 15 EUR

Standarta dienas biļete pērkot internetā – EUR 14

Biļetes cenā ietilpst visas parka aktivitātes visas dienas garumā (izņemot ēdināšanu un gidu).

Vairāk par parku un aktuālajiem jaunumiem uzzini interneta vietnē www.abpark.lv un sociālajā tīklā  www.facebook.com/abparklv

Izklaides parks “Avārijas brigāde”
“ABpark” Lēdmanes pagasts, Lielvārdes novads LV- 5011
Tālrunis: +371 27 33 6600
E-pasts: [email protected]

20180418103005-53512.jpg