Aktīva atpūta vasarai pie Daugavas kempingā “Adamova”

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 17. janvāris, 16:33:17
Aktīva atpūta vasarai pie Daugavas kempingā “Adamova”

Kempinga “Adamova” īpašnieki īpaši gaida ģimenes ar bērniem, kuri var skriet basām kājā, klausīties putnu dziesmās un varžu kurkstēšanu, iepazīt un vākt dabas veltes mežā, vecāku klātbūtnē peldēties dīķi  un barot zivis. Baudīt ģimenisku atpūtu kempingā, mežā un pie Daugava.

Kempings "Adamova" iekārtots aizsargājamo ainavu apvidū “Augšdaugava”, plašā un ainaviskā teritorijā “Daugavas lokos” vien nepilnus 3 km no Krāslavas centra, tiešā Daugavas tuvumā ar labu piebraucamo ceļu,  ~ 400 metrus no A6 šosejas. Gar kempingu iet reģionālais velo maršruts Nr. 35 "Daugavas loki" un kempinga teritorijā ir iekārtota Adamovas dabas taka. Tā vijas cauri īpaši aizsargājamo ainavu apvidu “Augšdaugava” un dabas parku “Daugavas loki”. Taka met cilpas visos virzienos un izaicina celties augšup un laisties lejup pa gravām un pakalniem, izbaudot neskartā meža burvību. Tiltiņi, kāpnes un skatu laukumi, no kuriem paveras elpu aizraujoši skati uz Daugavas senleju.

Kempinga centrālajā daļā, administrācijas ēkā izveidots sanmezgls ar labierīcībām, kā arī aprīkotu virtuvi. Sanmezgla un virtuves aprīkojums:

Kempinga teritorijā izvietotas 5 mājīgas koka kempinga mājiņas ar elektrības pieslēgumu, ar terasi un sešām guļvietām katrā mājiņā.

Ir iekārtotas zonas treileru (kemperu) novietošanai. Pieejams elektroenerģijas un ūdens pieslēgums, iespēja iztukšot notekūdeņus.

Plašajā teritorijā atradīsies vislabākā vieta teltij! Kempinga teritorijā pieejamas labierīcības, virtuve, kā arī iespēja uzlādēt mobilos tālruņus u.c.

Sanmezgla un virtuves aprīkojuma izmantošanas maksa iekļauta maksā par uzturēšanos kempingā.

Kempinga teritorijā izvietota 100 m2 (10 m x 10 m) plaša pasākumu telts (paviljons), kas pieejama dažādu pasākumu un svinību norisei.

Nodrošinām laivošanas maršrutu apkalpošanu Augšdaugavā un Daugavas lokos. Piedāvājam kanoe laivas un kajakus, kā arī transporta risinājumus.

Kempingā "Adamova" darbojas velosipēdu noma, turklāt gar kempinga teritoriju ved marķētais reģionālais velomaršruts "Daugavas loki".

Kempings ”Adamova” piedāvā atlaidi 15% apmērā no pakalpojuma vērtības, īrējot kempinga mājiņu, telts, kempera, ugunskura vietu un īrējot velosipēdus un laivas,  uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”). Piesakoties mājas lapā www.adamova.lv, jānosūta derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) numuru uz e-pastu: [email protected]. Akcijas un atlaides nesummējas.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.adamova.lv   

20220118081211-95219.jpg