BINDENTI - vispārīgās attīstības bērnu vasaras nometnes 2020

Godaģimene.lv Godaģimene.lv
Bērnu vasaras brīvdienas ir skaistākais laiks, kad iegūt jaunus iespaidus, draugus un bagātīgas atmiņas. Tāpēc BINDETTI aicina vecākus uzticēt savas atvasītes sertificētiem nometnes vadītājiem un pedagogiem.
BINDETTI nometnes var apmeklēt bērni jau no 4 gadi un līdz pat 14 gadu vecumam. Tas dod vecākiem priekšrocības vienlaicīgi uz nometni sūtīt brāļus un māsas ar dažādiem vecumiem. Pirmskolas izglītības iestādes jeb bērni no 4 līdz 6 gadiem var apmeklēt DIENAS nometnes, tāpat DIENAS nometnes piedāvājam arī bērniem no 7 līdz 13 gadiem, savukārt jau DIENNAKTS nometnes bērniem un jauniešiem no 8 līdz 14 gadiem.
 
Šogad BINDETTI piedāvā 11 JAUNAS NOMETŅU PROGRAMMAS un tās norisināsies dažādās Latvijas pilsētās un novados - Ādažos, Siguldā, Salacgrīvā un Rīgā.

Uzrādot derīgu 3+ Ģimenes karti ir iespēja saņemt PRIVILĒĢIJU ATLAIDI 20 EUR apmērā par vienu bērnu un 10 EUR apmērā katram nākamajam bērnam no ģimenes (šīs atlaides nesummējas ar pārējam privilēģiju atlaidēm, ko piedāva nometņu organizators).

Plašāka informācija un pieteikšanās www.bindenti.lv