CIRCLE K palielina atlaides!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

CIRCLE K piedāvā:

5 EUR centi/litrā jebkuras degvielas iegādei

30 % atlaide automazgāšanai

20 % bērnu komplektam (EuroDog vai vistas nageti vai frī kartupeļi + dzēriens + Circle K želejkonfektes vai Kinder Surprise)

7 -ā kafija dāvanā

7 -ā maltīte dāvanā

Lai Circle K degvielas uzpildes stacijās saņemtu piešķirto atlaidi, piesakoties 3+ Ģimenes kartei, iesniegumā attiecīgā vietā jānorāda Jums piederošās Circle K EXTRA Club kartes numurs, kas sastāv no 17 cipariem.

Ja Circle K atlaide tiek sasaistīta ar klienta personīgo bankas karti, tad aizpildot iesniegumu par pieteikšanos 3+ Ģimenes kartei attiecīgajā vietā jānorāda teksts BANKAS KARTE, nenorādot konkrētu bankas kartes numuru.

Ja 3+ Ģimenes karte jau ir, kad tiek iegūta Circle K EXTRA Club karte, tad Circle K EXTRA Club kartes numurs kopā ar informāciju, kurai personai tā pieder, jānosūta uz [email protected] Ja 3+ Ģimenes karte jau ir un Circle K atlaide ir sasaistīta ar bankas karti, informācija par šo ir jāapraksta sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz [email protected], kopā ar informāciju par personu (vārds, uzvārds, telefona, numurs).

3+ Ģimenes atlaidi saņemsiet izmantojot savu Circle K EXTRA Club kontam piesaistītu karti, nevis 3+ Ģimenes karti un par 3+ Ģimenes kartes esamību DUS darbiniekiem nav jāziņo. Vēršam uzmanību, ka šai atlaidei var pieteikties tikai pieaugušā/vecāka 3+ Ģimenes kartes īpašnieks.

Vairāk informācija: www.circlek.lv