Festivāls “Bauska TASTE” piedāvā atlaides biļešu iegādei

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

No 1. marta Bauskas Kultūras centra kasē varēs iegādāties biļetes uz festivālu “Bauska TASTE” par 20,- eiro. Tā pat  “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un tiešsaistes vietnē www.bilesuparadize.lv  biļetes cena līdz 30. jūnijam būs 20,- eiro.

Bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot), kā arī pensionāriem un 2. un 3. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, biļetes cena nemainīga – 7,- eiro. Bezmaksas ieeja festivālā ir 1. grupas invalīdiem un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot). Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašniekiem tiek piemērota 20% atlaide, iegādājoties biļetes uz festivālu “Bauska TASTE”.

No 1. jūlija biļetes cena visās “Biļešu paradīze” kasēs būs 25,- eiro, kā arī būs iespēja iegādāties vienas dienas biļeti par 13,- eiro.

Festivālā “Bauska TASTE” uzstājušies tādi Latvijā atzīti mūziķi kā Intars Busulis un Abonementa orķestris, Skyforger, Jumprava, Pērkons, Carnival Youth, Sudden Lights, Aija Andrejeva, Astro’n’out, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, Satellites LV, Ozols un Tehnikums, Menuets, Labvēlīgais tips, kā arī citi iecienīti mākslinieki.

Arī šogad festivāla “Bauska TASTE” programma solās būt tik pat jaudīga – aktuālāko Latvijas mākslinieku un jauno talantu uzstāšanās, aizraujošas un sportiskas aktivitātes, brīnišķīga atmosfēra un vienreizēji pavadīts laiks lieliskā kompānijā.

Pirmajā augusta nedēļas nogalē tiekamies Bauskā – festivālā, kur satiekas – “Bauska TASTE”!

Seko līdzi jaunākajai informācijai: www.facebook.com/BauskaTASTE/  un https://ej.uz/gkhq