Galerija Istaba piedāvā noskatīties izrādi TĒTIS bez maksas!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

31. martā galerijā Istaba
bērniem un to vecākiem tiek piedāvāta iespēja
noskatīties jaunāko režisora Jāņa Znotiņa
izrādi bērniem un vecākiem

TĒTIS
pēc Kārļa Vērdiņa dzejas motīviem.

Sabiedrībā arvien vairāk pievērš uzmanību tēvu lomai bērnu dzīvēs. Mamma un tētis tiek uztverti, kā līdzvērtīgi, vienlīdz atbildīgi vecāki, kas savos bērnos iegulda laiku un  enerģiju. Tēva loma ģimenē spilgti atainojas arī mūsdienu bērnu literatūrā - viens no redzamākajiem piemēriem ir izdevniecībā “Liels un Mazs” 2016. Gadā izdotā Kārļa Vērdiņa dzejoļu grāmata “Tētis”, kurā lielākā daļa dzejoļu veltīti tēva un bērna attiecībām.

Režisors Jānis Znotiņš kopā ar Istabas teātra radošo komandu, izmantojot Vērdiņa dzeju, uzvedis izrādi, kurā stāsta, par dažādiem tētiem no bērnu skatupunkta. Izrādē “Tētis” jautrā un aizraujošā veidā runā ar savu skatītāju par nopietnām lietām, rosinot uz pārdomām un sarunu starp vecākiem un bērniem. Izrādē tiek parādīts, ka tētis var būt aizņemts, dusmīgs, noguris, priecīgs, atpūties, aizrautīgs, bet, lai arī kāds viņš būtu, bērnam viņš ir pats labākais un mīļākais.

Radošo grupu veido režisors Jānis Znotiņš, aktieris Oskars Vīksne, dramaturģiskās koncepcijas autore Ance Muižniece, māksliniece Berta Vilipsone, producente Alma Kušķe.  

Izrāde veidota sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem, un būs redzama Galerijā “Istaba”, K. Barona ielā 31b.

Aicinām jebkuru daudzbērnu ģimeni ar 3+ Ģimenes karti, kura vēlas apmeklēt pirmizrādi TĒTIS 31. martā plkst. 11.00,

pieteikties rakstot uz e-pastu [email protected]!

Vietu skaits ir ierobežots!