Iepazīsti dabu un dzīvniekus Rīgas Zoodārza filiālē „Cīruļi”

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 25. janvāris, 13:56:32
Iepazīsti dabu un dzīvniekus Rīgas Zoodārza filiālē „Cīruļi”

Ieraudzīt dabas skaistumu un izzināt tās vērtības ir svarīgi ikvienam – gan lielam, gan mazam. Rīgas Zoodārza filiāle „Cīruļi” rūpējas par to, lai katram mūsu apmeklētājam būtu iespēja sajust dabu caur savu pieredzi – aplūkot vēl neredzētus dzīvniekus, pavadīt aizraujošas un interaktīvas mācību stundas, kā arī gūt vērtīgas zināšanas par dabas norisēm, jo daba esam mēs paši.

Rīgas Zoodārza filiāle „Cīruļi” izveidota 1993. gada vasarā. 137 hektāros, plašos aplokos un mītnēs aplūkojami 38 sugu savvaļas dzīvnieki, kā arī 12 sugu un visdažādāko šķirņu mājdzīvnieki.

Pastaiga pa „Cīruļu” labiekārtotajām takām un atelpa piknika vietās aizņem ne vienu vien stundu un ir lieliska atpūta no ikdienas steigas.

Filiāles "Cīruļi' lepnums ir neparastās un leģendām apvītās Latvijas zilās šķirnes govis (https://ieej.lv/t0wzH).

Vērts apstāties un pavērot kiangu (https://www.rigazoo.lv/lv/dzivnieki/ziditaji/kiangs) saimes plašajos aplokos. Pauguri, ielejas, meži un dīķi rosina dzīvnieku aktivitāti un dabisko uzvedību. Vērīgam pētniekam, iespējams, izdosies ieraudzīt Latvijā aizsargājamo abinieku - Eiropas kokvardi. 

Aicinājums apmeklētājiem! Lai pastaiga nesagādātu vilšanos:

Uzrādot derīgu apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) biļetes cena Zoodārza filiālē “Cīruļi” Kalvenes pagasta Dienvidkurzemes novadā ir 12,00 EUR. Akcijas un atlaides nesummējas.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.rigazoo.lv

Rīgas zoodārza filiāle "Cīruļi" darbojas zaļajā režīmā: https://rigazoo.lv/lv/filiale-ciruli

20220125112403-89890.jpg