Iespēja daudzbērnu māmiņām apmeklēt 3 maksas vebinārus BEZ MAKSAS/gadā

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Katrai daudzbērnu māmiņai tiek dāvināta iespēja apmeklēt 3 maksas vebinārus BEZ MAKSAS tekošā gada periodā (šī iespēja neattiecas uz vebināru cikliem)  + 15% atlaide uz garderobes veidošanas vebināru cikliem

(akcijas piedāvātās atlaides tiek piemērotas, ievadot vebināru vai semināru afišu pieteikumu lodziņā 3+ Ģimenes kartes numuru)

Buduars.lv  - tā ir vieta internetā, kur jau trešo gadu tiekas sievietes no visām pasaules maliņām. Kad mēs uzzinājām par projektu daudzbērnu ģimenēm, mēs uzreiz sapratām, ka mums tajā noteikti jāņem dalība. Jo citādāk jau nevar būt!

Buduars.lv online vebināri ir ļoti labs atbalsts jebkuros brīžos, bet it sevišķi grūtajos un sarežģītajos, pie tam sievietēm, kuras nevar apmeklēt lielpilsētās vai blakus pilsētā vai PAT savā pilsētā piedāvātos pasākumus, jo viņām ir jābūt mājās, pie saviem bērniem un gandrīz 24 stundas diennaktī. Tas nav viegli...  Bet šīs stundas, kuras viņas, esot pie saviem datoriem, pavada kopā ar mums mūsu vebināros un kaut vai blakus ar saviem bērniem, bieži vien ir svaigs elpas vilciens un brīnišķīga sajūtas deva, ka tu neesi viena :).

Uz tikšanos!

Ja rodas jebkādi jautājumi, droši raksti un tincini mūs: [email protected]

20141006100953-46942.jpg