Iestudējums “Monstrs” Dailes teātrī!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Apliecības "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte") īpašniekiem izrādi MONSTRS iespējams noskatīties ar  30% atlaidi!

PAR IZRĀDI - Dankans Makmillans MONSTRS:

Iestudējums “Monstrs” vēsta par jauno, nepieredzējušo, bet ļoti apzinīgo skolotāju Tomu, kura audzināšanā nonāk piecpadsmit gadus vecais, taču jau daudzkārt pieredzējušākais Derils. Tāpat kā savus vienaudžus un elkus no populārās kultūras, Derilu nebiedē nekas un viņam nerūp neviens. Lai izpildītu skolotāja misiju un izglābtu no izslēgšanas audzēkni, kuru pieklātos dēvēt par “grūti audzināmu”, jaunais pedagogs ir spiests iepazīt līdz šim nezināmo hip-hop, slenga un vardarbību glorificējošu pasauli, kas liek pārvērtēt pašam savu, šķietami pareizo dzīvi.

Teātra kritiķe Eva Škenderska par izrādi:

Dailes teātra izrādes "Monstrs" galvenais varonis Derils ir spilgts, straujš, skaļš, tiešs, nekaunīgs. Apkārtējo noteiktā diagnoze – galējs empātijas trūkums un nejūtīgums. Viņa pašaizsardzības ieroči – ironija un cinisms, bet aiz šī izdzīvošanas mehānisma slēpjas ass prāts un griezīgi vērīgs pasaules un sabiedrības vērojums. Derils izaicina savus līdzcilvēkus un arī skatītājus – viņu empātiju, toleranci, pacietību, pašaizliedzību, spēju pieņemt un akceptēt, nevis noliegt un pagrūst malā.

  • Mazā zāle
  • No angļu valodas tulkojis Andris Kuprišs
  • Izrādes ilgums - 2h 25min

Vēršam uzmanību! Vecuma ierobežojums 12+ (Izrādē tiek lietota necenzēta leksika)

Atlaide tiek piemērota arī internetā www.bilesuparadize.lv, ievadot derīgas apliecības "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte") numuru.

Dailes teātris piedāvā 30% atlaidi apliecības "Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte") īpašniekiem arī citām izrādēm:

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.dailesteatris.lv

20220831111530-84134.jpg