Jau no šodienas -4.0 centi/l atlaide degvielai un citi īpašie piedāvājumi “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijās!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS “VIRŠI-A” ir pievienojies “3+ Ģimenes kartes” atbalsta programmā un jau no šodienas ģimenēm piedāvā īpašas atlaides.

Uzrādot 3+ Ģimenes karti “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijas operatoram, saņemsiet:

-    4,0 centi/l atlaidi katram degvielas litram;

-    10% atlaidi karstajiem dzērieniem;

-    10% atlaidi “VIRŠI-A” sviestmaizēm un karstmaizēm;

-    10% atlaidi “VIRŠI-A” vējstiklu šķidrumam;

-    10% atlaidi automazgāšanai.

Tuvāko “VIRŠI-A” degvielas uzpildes staciju meklē šeit

 20170120125651-47024.jpg

AS VIRŠI-A ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs, kura tīkls, ar 55 degvielas uzpildes stacijām (DUS), pārklāj visu Latviju. Kopā ar mūsu klientiem esam kopš 1995. gada, un šo gadu laikā esam kļuvuši par vienu no Latvijā pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem nozarē.

Savā darbā vadāmies pēc viena principa – klientiem nodrošinām augstākas kvalitātes degvielas produktus un labāko servisu. Mums ir svarīgi, lai klienti uz mums var paļauties. Tieši tāpēc ar lepnumu sakām, ka esam vietējais uzņēmums, kā arī mērķtiecīgi turpinām attīstīties, lai AS VIRŠI-A degvielas uzpildes staciju skaits pieaugtu.  AS VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijas ir tur, kur citu nav.

Savā komandā apvienojam profesionālus un aizrautīgus cilvēkus. Katram no mums ir jaunas idejas, kā paplašināt piedāvāto servisa klāstu. Pateicoties vienotam redzējumam, VIRŠI-A klientiem degvielas uzpildes stacijas ir kas vairāk par vienkāršu DUS. Mēs vēlamies, lai klienti VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijas uztver kā “savējo pieturas”, kurās uzpildīt degvielu, ieturēt gardu kafijas pauzi un atpūsties no gara ceļa mērošanas.