Jaunmoku pils piedāvājums jūlija nedēļas nogalēm

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ekspedīcija, radošās darbnīcas un citas aktivitātes nedēļas nogalēs Jaunmoku pilī

Jūlija nedēļas nogalēs Jaunmoku pilī turpina aicināt ciemos baudīt liepu un rožu ziedēšanas laiku. Ģimenēm būs iespējas piedalīties ekspedīcijā, radošajā darbnīcā, orientēties parkā, spēlēt Meža kroketu un galda spēles, kā arī baudīt rožu saldējumu.

18. un 19.jūlijā aktivitātes būs vairāk par un ap dārza karalienēm rozēm, bet 25. un 26. jūlijā - par reibinošajām un ziedošajām liepām.

Bērni un arī pieaugušie, radoši izmantojot ziedus un citus dabas materiālus, varēs radīt sev dažādas krāšņas un dekoratīvas lietas. Dekupāžas darbnīca būs atvērta sestdienās - 18. un 25. jūlijā no plkst. 11:00 -15:00.

Savukārt, svētdienās - 19. un 26. jūlijā, plkst. 11:00 un 15:00 kopīgā ekspedīcijā Meža ekspozīcijā Nr. 1 “Koki” ģimenēm būs iespēja, praktiski pielietojot dažādus paņēmienus, iepazīt, atpazīt, mērīt un vētīt kokus. Pārbaudījums būs nozāģēt 219 g mežu.

Atjautīgi iepazīt pils apkārtni orientēšanās spēlē “Sveiks, Kaimiņ!” un izaicināt vienam otru Meža kroketa spēlē būs atraktīvas un kopīgas aktivitātes visai ģimenei.

Jaunmoku pils muzejā papildus pastāvīgajām jūgendstila interjera un Meža tematikas ekspozīcijām būs skatāma jaunā Laimas Bakānes tekstilmākslas izstāde “ DEŽAVU. Mūža meža maldi”.

Jau no šīs nedēļas nogales ģimenes restorānā varēs baudīt pavāru pašu gatavoto pils rožu saldējumu. Turpat restorānā varēs spēlēt dažādas zināmākas un mazāk zināmas galda spēles. Viena no tām, piemēram, būs “Audzēsim mežu!”.

3+ Ģimenes kartes īpašniekiem, kā līdz šim, ieejas maksa muzejā - četrām un vairāk personām, būs tikai 8.00 EUR. Papildus tam tiks piemērota 10% atlaide nakšņošanai Jaunmoku pils viesnīcā.

Sīkāka informācija par aktivitātēm, viesnīcu un cenām www.jaunmokupils.lv vai pa t. 26187442

Jaunmoku pils ziedošā apkārtne vedināt vedinās palēnināt dienas ritmu un ļauties mierpilnai un ģimeniskai laika pavadīšanai.