Kokmateriāli labākai dzīvei no PATA TIMBER

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 14. oktobris, 07:36:41
Kokmateriāli labākai dzīvei no PATA TIMBER

SIA "PATA TIMBER" ir specializēts kokmateriālu veikalu tīkls Latvijas vadošā kokrūpniecības uzņēmuma SIA "PATA" grupas uzņēmums.

SIA “PATA TIMBER” piedāvā gan Latvijas, gan ārvalstu vadošo ražotāju koksnes produktus mājsaimniecībām un biznesa klientiem.

PATA veikalos piedāvātais sortiments aptver plašu kokmateriālu klāstu - iekšējās un ārējās apdares dēļus, zāģmateriālu, ēvelētus dēļus, terases dēļus, kalibrēto materiālu, grīdas dēļus, pirts dēļus,  kurināmo koksni – briketes, granulas, kamīnmalku un citus produktus.  Kā viens no lielākajiem klientu ieguvumiem ir iespēja veikalā apskatīt, izpētīt un aptaustīt dēļa paraugus un uzreiz iegādāties sev nepieciešamākos materiālus.

Pasūtījumus ērti un ātri var veikt arī e- veikalā: www.patatimber.lv.

Piedāvājam materiāla piegādi līdz klienta norādītajai adresei visā Latvijā.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi:

SIA PATA TIMBER specializētie veikali Latvijā:

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) vai LT, vai EST ģimenes kartes īpašniekiem īpašas atlaides visos PATA specializētajos kokmateriālu veikalos -  Saldū, Liepājā, Dreiliņos, Rīgā, Valmierā un e-veikalā www.patatimber.lv:

 Lai saņemtu atlaidi veikalā pirms pirkuma apmaksas veikala darbiniekam uzrādīt derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte) vai LT, vai EST ģimenes karti.

Savukārt e-veikalā pie pirkuma noformēšanas, speciālajā laukā jāievada kartes ID numurs.

Atlaides nesummējas un netiek piemērotas speciālajiem piedāvājumiem “Laba cena”, “Akcija”, “Īpašais piedāvājums”.

 

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.patatimber.lv

20221014073721-90456.jpg