Koncerti, tamborēšanas darbnīca un raganu medības šajās brīvdienās

Autors: Godaģimene.lv, 2020. gada 31. janvāris, 14:07:20
Koncerti, tamborēšanas darbnīca un raganu medības šajās brīvdienās

Pavadiet šīs brīvdienas kopā ar ģimeni izvēloties kādu no mūsu piedāvātajiem pasākumiem.

Kalnciema kvartālā tamborēšanas darbnīca un koncerts
Sestdien, 1. februārī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kura laikā apmeklētāji aicināti uz Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncertu Brūnās mājas zālē, savukārt galerijā notiks ceturtā RIBOCA tamborēšanas darbnīca, ielūkojoties gaidāmās Otrās Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles aizkulisēs.
Visos pasākumos dalība ir bez maksas.

Zīmēšanas darbnīca ar Ļubovu Ceļapīteri
Sestdien, 1. februārī, plkst. 10. Latgales Kultūrvēstures muzejā (Rēzekne) Ģimenes sestdiena. Uz zīmēšanas darbnīcu izstādē “Lielie kaķi”, kuru vadīs autore Ļubova Ceļapītere, aicina bērnus līdz 14 gadu vecumam, lai kopā ar vecākiem uzzinātu vairāk par guašas krāsām un otām, par to, kā labāk uzlikt triepienu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Bērni varēs pielietot jaunapgūtos paņēmienus praktiski un uzzīmēt katrs savu vai kaimiņu mājas kaķi.

Patiešām maziņiem. Pasaka par puķuzirnīti
Sestdiena, 1. februārī, plkst.11:00 Spīķeru koncertzālē koncerts pirmsskolas vecuma bērniem “Pasaka par puķuzirnīti”.

Popkeiku meistarklase bērniem ar vecākiem
Svētdien, 2. februārī, plkst. 12.00 Gastronomijas Institūts aicina uz kopīgu kulinārijas meistarklasi vecākus kopā ar bērniem. Divas stundas ilgajā nodarbībā apgūs kā gatavot popkeikus, kurus pēc tam varēsiet paņemt līdzi. Nodarbība ir par maksu.

Izrāde bērniem "Kur dziesmiņa jeb ziemīšu detektīvs"
Svētdien, 2. februārī, plkst. 13.00 Liepājas Latviešu biedrības namā radošā apvienība "Teātris Q9" uzburs mazākajiem skatītājiem un viņu vecākiem leļļu izrādi “Kur dziesmiņa jeb ziemīšu detektīvs” . Izrādē lustīgais rūķis meklēs draugus un dalībniekus svētku koncertam, lai iepriecinātu noskumušo un vientuļo sniegavīru, kurš ir uzbūvēts un pamests. Pirms izrādes mazos apmeklētājus un viņu vecākus radošās aktivitātēs iesaistīs Rūķis un Pele.

Raganu paslēpes: Radi kopā ar Ievu Krauli-Kūnu un Elīnu Vītolu!
Svētdien, 2. februārī plkst. 13.00 LNMM izstāžu zāles ARSENĀLS Radošajā darbnīcā mākslinieces Ievas Kraule-Kūna un Elīna Vītola aicina bērnus uz mākslas darbnīcu, kas palīdzēs atklāt un iepazīt izstādes “Hot Babas” un “Izplatītas glezniecības un sadzīves problēmas – personālizstāde”, kas šobrīd notiek ARSENĀLĀ.
Bērni kopā ar māksliniecēm varēs atklāt noslēpumaino raganu pasauli, veidojot savus darbus no māla un citiem materiāliem. Pēc tam dosimies raganu paslēpēs pa visu muzeju, atklājot, ka arī šajā pasaulē nav nekā baisa un biedējoša.
 
“Radi kopā ar…!” ir nodarbību programma, kas piedāvā iespēju veidot tiešu dialogu ar izstādē eksponēto darbu autoriem. Programmas ietvaros bērni diskutē ar māksliniekiem, veido mākslas darbus, kā arī praktiski analizē mākslas elementus.
Aicināti bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem.

FOTO: Shutterstock.com