Konference “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā!”

Autors: Godaģimene.lv, 2023. gada 31. marts, 10:41:02
Konference “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā!”
19. aprīlī notiks Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) rīkotā konference “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā!” un svinīgā ceremonija – pateicības balvu “Goda darba devējs”, “Goda ģimenes apliecība” un “Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība 2022” pasniegšana.
Konferences laikā būs lektoru uzrunas par ģimenei draudzīgas sabiedrības un darba kultūras veidošanu, darba un ģimenes dzīves savienošanas izaicinājumiem un pašvaldības lomu ģimeniskas vides nodrošināšanā, kā arī par Somijas pieredzi ģimeņu atbalsta jomā. Visiem būs iespējams vērot paneļdiskusiju, savukārt konferencē klātesošajiem – piedalīties arī darbnīcās, kopīgi diskutējot par darba un privātās dzīves līdzsvara izaicinājumiem, vietējās kopienas spēku un lomu piederības un identitātes veidošanā, ģimenei draudzīgas vides radīšanu un citām tēmām.
Lektori: SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce, sociālantropologs un Rīgas Stradiņa universitātes asoc. prof. Klāvs Sedlenieks, AS “Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs, Somijas Rietumu Uusimaa apgabala Labklājības pakalpojumu centra eksperts bērnu, jauniešu un ģimeņu atbalstam Jaakkola Joni u.c.
Moderatori: Ieva Johansone un Kristaps Tālbergs.
Lai konferenci apmeklētu klātienē, nepieciešama obligāta reģistrācija, kas ir atvērta līdz 4. aprīlim: https://ej.uz/konference_gimenei_draudziga_sabiedriba
Visiem interesentiem konferenci būs iespējams skatīties tiešsaistē SIF Facebook kontā un portālā Tvnet.lv.