Kvalitatīvi produkti tavām mājām no Vācijas!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Hamburga ir bodīte ar sirdi Āgenskalna galvenās artērijas – Nometņu ielas – klusajā posmā. Vācu kvalitāte šeit satiekas ar latviešu sirsnību. Noguruši no bezpersoniskajiem lielveikaliem un vienveidīgā preču klāsta, ļaudis pie mums rod ieinteresētu attieksmi un atšķirīgu sortimentu. Kas reiz ienācis veikalā, visbiežāk mēdz arī atgriezties, jo labas lietas tik vienkārši neaizmirst.

Āgenskalnieši ir iecienījuši kvalitatīvos Vācijas veļas pulverus, traipu tīrītājus, vegānu uzkopšanas līdzekļus, iedarbīgos šampūnus, dušas un vannas labumus, higiēnas preces, smēres veselībai, zobu pastas, izcili gardo kafiju, šokolādi un cepumus. Pērk, slavē, iesaka citiem un nāk vēl – jau plašākā pulkā.

Atnāc ciemos arī Tu! Siltumā un mierā varēsi visu nesteidzīgi izpētīt, izcilāt, pasmaržot, kā arī papļāpāt ar zinošām un pozitīvām pārdevējām, kuras mīl cilvēkus un savu darbu. “Hamburgā” iegriežas gan vietējie, gan tālus ceļus mērojušie, bieži – arī TV ekrānos un žurnālu lappusēs manīti aktieri, politiķi, rakstnieki un mūziķi. Mums ir prieks par visiem, kuri atklājuši vācu kvalitāti un balso par to atkal un atkal.

 

Goda Ģimenes kartes īpašniekiem piedāvājam 10% atlaidi pirkumiem.

Atlaide darbojas uzrādot derīgu Goda Ģimenes karti.

 

Adrese: Nometņu iela 23, Rīga, LV-1048

Seko mums FB https://www.facebook.com/veikalshamburga